מספר מסכים שונים

תרגום אתרים 

מתרגמים את האתר שלך להצלחה

לשירותי תרגום אתרים ישנם יתרונות רבים. בעזרתם: תוכלו להנגיש את האתר לקהלי יעד שונים, להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם ולפנות אל קהלי יעד חדשים, להרחיב את היקף המכירות, במידה משמעותית והיריעה עוד רחבה. מה השלבים השונים שכולל התהליך? זקוקים לתרגום אתר לאנגלית? תרגום אתר לעברית או שפות נוספות? צרו עמו קשר ונשמח להרחיב.

מעוניינים בתרגום אתר לאנגלית? חברת גלובוס תרגומים מעניקה שירותי תרגום רבים ביניהם גם תרגום אתר אינטרנט מעברית לאנגלית, להיפך ולשפות נוספות. בעזרת השירותים שלנו תוכלו לעשות את הצעד הראשון אל עבר ההצלחה שלכם ולהפוך לבינלאומיים. מלבד היותו הפנים של העסק, האתר שלכם הוא הכתובת שלכם על גבי הרשת והוא הדרך שלכם ליצור קשר עם לקוחות בארץ ומסביב לעולם.

עם זאת, כאשר האתר שלכם מציג טקסטים רק בשפה העברית הרי שאתם עומדים אל מול מכשול מהותי אשר עלול לעכב אתכם ולמונע מכם להתפתח ולצמוח בדרך הרצויה. ובתמצות: אם האתר אינו דובר את השפה של מדינת היעד אליה אתם מכוונים, לא תצליחו ליצור קשר עם הלקוחות, קל וחומר לשווק להם את המוצרים והשירותים בהם אתם מתמחים. אולם אל דאגה, אין שום מכשול של שפה אותו לא ניתן לצלוח באמצעות שירותי תרגום מקצועיים.

מדוע חשוב לתרגם את האתר?

הופעתן של זירות מסחר בינלאומיות לצד טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות הפכו את המידע הקיים ברשת למאוד זמין. כך אנשים אשר מעוניינים לצרוך את השירותים או המוצרים שלכם יוכלו לקבל את כל המידע עליהם באתר שלכם ומשם להמשיך. אולם אין זה מספיק להקים אתר, להציג תכנים בעברית בלבד ולהחזיק אצבעות למזל.

אם ברצונכם לפרוץ גבולות תצטרכו לעשות יותר מכך וסביר כי תזדקקו לשירותי תרגום אתרים מקצועי. חשבתם לעשות זאת בעצמכם? כדאי שתשקלו זאת שוב. כפי שציינו, אתר האינטרנט הוא הדרך שלכם לתקשר עם הלקוחות ולא הייתם רוצים שהקשר יהיה לקוי. יתרה מכך, שירותי תרגום מקצועיים מבטיחים לכם התאמה ספציפית לשוק אליו אתם פונים לצד חשיבה אסטרטגית אשר שמה דגש על מיתוג, שיפור חוויית המשתמש והבנה עסקית.

בוחרים גלובוס – בוחרים תרגום אתרים מקצועי

למה לפנות אל שירותיה של חברה מקצועית  ולא למקורות אחרים, זו שאלה מתבקשת במיוחד במציאות הכלכלית של עסקים רבים אשר מנסים להגיע למקסימום חיסכון. ואכן ישנם מקרים בהם ניתן להיעזר בתוכנות תרגום חינמיות, במילונים ממוחשבים או אף להסתמך על ידע אישי. עם זאת יש לקחת בחשבון כי תרגום אתרי אינטרנט דורש הרבה מעבר לשירות פשטני כך שאי אפשר להתעלם מחיוניותו של הגורם האנושי.

תרגום האתר דורש לא פעם הבנה מלאה של הטקסט, התייחסות לפרטים הקטנים ביותר, יש לשים לב לז'רגון המקצועי של התחום בו הנכם עוסקים, לשלב ביטויים נכונים ומושגים בתחום ולבצע שלל פעולות הדורשות ידע נוסף מעבר לאותה היכרות עם השפה ברמת שפת אם. כאן אנו מקווים לשתף עמכם פעולה ולספק שירותי תרגום מקצועיים העונים על כל הצרכים שלכם.

הערך המוסף של גלובוס תרגומים בא לידי ביטוי בכמה היבטים:

 • צוות מתרגמים בעל ניסיון עשיר – הנדבך החשוב ביותר שלנו הוא צוות המתרגמים. ובגלובוס תרגומים פועל צוות מתרגמים עתיר ניסיון מקצועי בתרגום של אתרי אינטרנט בתחומי התמחויות שונים (מסחר, קטלוג, תדמית וכו').
 • הבנה עסקית רחבה – אנו מבינים היטב את הצרכים שלכם ולכן יכולים להקפיד על התאמה נרחבת בין שירותי התרגום שאנו מציעים לבין המוצר או השירות אותו אתם מקדמים, לרבות התאמה לקהל היעד.
 • ניתוח ובקרה – כדי לעשות את עבודתנו על הצד הטוב ביותר אנו מעמידים לרשותכם כלי בקרה וניתוח מתקדמים אשר מאפשרים לנו לנתח ולבחון את רמת העניין של הקהילה הבינלאומית באתר.
 • ביצוע לוקליזציה מלאה – צוות המתרגמים שלנו מודע לחשיבות הקיימת בתרגום אתרים ולכן מספק שירותים כגון תרגום טקסטים לצד ביצוע לוקליזציה מלאה, מדויקת ונכונה לקהל היעד.
 • עדכנות וחדשנות – אנו דואגים להישאר עם היד על הדופק תמיד ולעקוב אחר חידושים והתפתחויות בעידן הדיגיטלי. זאת על מנת להציע לכם את הפתרונות הכי מתקדמים בתחום תרגום אתרים.

חברת תרגום או מתרגם עצמאי?

ישנם אנשים אשר מוותרים על שירותי תרגום אתרים, יכול להיות שממניעי חיסכון. אז נכון פנייה לחברת תרגום דורשת השקעה גבוהה יותר מפניה למתרגם עצמאי, אולם זו השקעה משתלמת לטווח הרחוק. אנו בגלובוס תרגומים מקפידים על התאמה מלאה בין המתרגם לבין אופייה של עבודת התרגום, היות ואנו מודעים לכך שלא כל מתרגם עצמאי יתאים לצרכי התרגום שלכם.

כמו כן אנו מבצעים שירותים נוספים ומתקדמים מלבד התרגום נטו – וביניהם בקרת איכות, עריכה, הגהה, ביצוע תרגום למספר שפות בו זמנית ועוד. כדי להבטיח לכם תוצאות מיטביות לכל אורכו של התהליך אנו נאפיין את הצרכים שלכם, נוודא כי אנו מבינים את המטרות שלכם וניישר קו עם הציפיות שלכם תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל המהותי.

עם גלובוס תרגומים תוכלו להגיע לכל היעדים

תרגום אתרי אינטרנט זהו שירות נחוץ והכרחי במיוחד במאה ה- 21 בה עיקר התרבות הצרכנית מתקיימת ברשת. עם זאת כדי ליהנות מתוצאות אופטימליות קיימת חשיבות רבה לבחירת חברת התרגום הנכונה. בגלובוס תרגומים אנו מספקים שירותים לחברות רבות בארץ ובעולם ונחשבים למובילים בתחום.

צוות המתרגמים שלנו מתמחה בתחומי האינטרנט השונים מה שמקנה לכם את האפשרות ליהנות משלל שירותים מתקדמים החל בכתיבת תכנים שיווקיים, דרך כתיבה ותרגום של מאמרים מקצועיים, אתרי פלאש, מסמכי HTML, מערכות ניהול תוכן ועוד. בנוסף אנו בגלובוס תרגומים מתחייבים לכבד את פרטיותכם ולבצע כל הפרויקט בדיסקרטיות מרבית.

לכן אם אתם מחפשים שירותי תרגום מקצועי לאתר שלכם – אנו ללא ספק הכתובת שלכם. דברו אתנו עוד היום ואנו נשמח לספק לכם את הפתרונות העונים במדויק על הצרכים שלכם!

לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?