תמונה עם המילה תרגום

שירותי תרגום מתקדמים

גלובוס תרגומים מספקת את כל שירותי התרגום מכל שפה לכל שפה. אנו מעסיקים צוות מתרגמים מוסמכים ומנוסים, ודואגים לכך שהתרגום יתבצע על ידי מתרגם מקצועי אשר גם דובר את שפת היעד כשפת אם וגם בקיא בתחום בו עוסק המסמך שלכם.

אנו מתחייבים לספק לכל לקוח ולקוח תרגום מסמכים המוגדר כמדויק ונאמן למקור, ולעמוד בלוח הזמנים לו התחייבנו במעמד הזמנת העבודה.

מדוע חשוב להשתמש בשירותי תרגום מקצועיים?

הצורך בתרגום מקצועי משפה אחת לאחרת יכול לעלות במצבים רבים, ביניהם הצורך בתרגום מסמכים עסקיים לטובת הרחבת הפעילות העסקית אל מעבר לים, או לצורך התקשרות עם חברות גלובליות, כמו גם תרגום מסמכים אישיים לטובת מעבר למדינה אחרת, תרגום מפרטים טכניים לשיווק בינלאומי של מוצרים ועוד. בכל המקרים הללו ובכל מקרה אחר בו עולה הצורך בשירותי תרגום, עדיף לפנות אל חברת תרגום מקצועית – מכל הסיבות הנכונות:

תרגום אנושי הוא הרבה יותר מדויק מתרגום ממוחשב – אמנם, קיימות היום מגוון תוכנות תרגום ממוחשבות הנגישות לשימוש חינמי דרך האינטרנט, אולם תוכנות אלה לעולם לא יוכלו לספק תרגום מקצועי ומדויק כפי שיוכל לספק מתרגם אנושי. תוכנות התרגום מתרגמות כל מילה בנפרד וכמעט לא מכירות ביטויים, וזו סיבה מספיק טובה שלא להסתמך עליהן כאשר מתרגמים מסמכים חשובים, בין אם הם עסקיים ובין אם פרטיים.

חשוב שהתרגום של המסמך שלכם יתבצע על ידי מתרגם מוסמך – גם אם אתם מכירים אדם ששפת היעד של המסמך היא שפת האם שלו, אם אתם צריכים תרגום של מסמך עסקי שאותו אדם איננו בקיא ברזיו, אתם מסתכנים בתרגום לקוי או שגוי.

לעומת זאת, כאשר אתם פונים אל חברת תרגום מסמכים מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים שהתרגום יתבצע על ידי מתרגם אשר גם דובר את שפת היעד כשפת אם, גם בקיא בחוקי התרגום על בוריים וגם בקיא בנושא בו עוסק המסמך. התוצאה: תרגום מדויק ומושלם.

היכרות מדויקת של הניואנסים הקטנים – לכל שפה יש חוקים וניואנסים משלה. מכיוון שתוכנת תרגום ממוחשבת לא מודעת להם, היא יכולה לספק תרגום לקוי ביותר לביטוי מקצועי מסוים או, לחלופין, לביטוי "סלנגי" כזה או אחר.

גם אם בוחרים להיעזר בשירותיו של אדם שמכיר היטב את השפה, אולם איננו מתרגם מוסמך ו/או איננו בקיא בתחום בו עוסק המסמך, קיים סיכון שהתרגום לא יעביר את המסר בצורה הרצויה.

לעומת זאת, כאשר בוחרים להפקיד את משימת התרגום בידיו של מתרגם מוסמך ומקצועי אשר מכיר על בוריו את התחום בו עוסק המסמך – תוכלו להיות בטוחים לחלוטין שהוא יודע בדיוק כיצד לתרגם כל מילה וכל ביטוי, כך שהמסר של המסמך המקורי יועבר בצורה מדויקת.

לקבלת הצעת מחיר – 072-3306004

צור קשר
לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?