מחפשים המלצה על חברת תרגום? מוזמנים להתרשם מהממלצות שלנו!

לחיצת ידיים

פרויקט משותף בין האיחוד האירופי למשרד התקשורת

לאחר מספר המלצות ממקומות שונים הגעתי אליכם לשם תרגום משפטי ממשלתי.

מעבר לעובדה שהתרגום שנעשה היה ברמה גבוהה ביותר והתבצע תחת לחץ זמן אמיתי, מה שגרם לי להישאר היה בעיקר היחס. לא משנה כמה התקשרתי לשנות נוסחים ועוד ועוד, תמיד הרגשתי חיוך מעבר לקו, הכל היה בסדר, הכל היה רגוע, תחת שליטה ו"בלי בעיה" : )

תודה רבה,  על השירות והיחס יוצאי הדופן וכמובן על איכות התוצר הסופי.

עלו והצליחו.

דניאל אבירן   מתאמת Twinning Project

דפנסיב שילד החזקות בע"מ

חברת גלובוס-תרגומים נותנת שירותי תרגום לחברת Defensive Shield  מזה תקופה ממושכת. איכות מעולה של תרגום במגוון שפות (רוסית, אנגלית, ספרדית, צרפתית ועוד),זמינות, מהירות אדיבות, עושים את ההבדל בין חברת תרגום טובה לחברת תרגום מצוינת.

כל פעם שפניתי לגלובוס-תרגומים מצאתי אוזן קשבת, קיבלתי שירות מצוין ולשביעות רצוני המלאה.

הנני ממליץ לכם להפקיד בידי החברה את מלאכת התרגומים שלכם!

אלכס קושניר   מנהל פיתוח עסקי

טעם טבע אלטמן

לאחר שנתיים של עבודה משותפת, אני יכול להמליץ לכל הזקוק לתרגום מקצועי, לעשות זאת באמצעות חב' גלובוס תרגומים. בצענו תרגום רפואי ותרגומים שונים באמצעות חברת גלובוס מעברית לאנגלית, לרוסית, לפולנית ולערבית.

השרות מהיר ויעיל, המחירים סבירים לחלוטין, והאיכות טובה מאד.

יהודה קורל   מנהל פרסום והפקות דפוס

אירועי 'פשוט שרים'

זו השנה השנייה שאירועי 'פשוט שרים' נעזרים בשירותי גלובוס תרגומים לביצוע תרגום של שירים מעברית לערבית או מערבית לעברית. כידוע משימת התרגום של שירים אינה כשל מסמך רגיל כיוון שהיא מצריכה רגישות וניסיון לדייק למשמעות שאינה רק מילולית אלא לעיתים גם מטאפורית או דו-משמעית.

לשמחתי אני מוסרת בראש שקט את המשימה למתרגמיה של גלובוס ושמחה בכל פעם לקבל בחזרה עבודה איכותית: תרגום שוטף, נעים ונהיר לקריאה. מלבד עבודתם הטובה של המתרגמים ראוי לציין את היחס הנעים של עינב והמאמץ לתת שירות מהיר. לעיתים קרובות אני זוכה לקבל את העבודות מוקדם מכפי שסוכם.

אני אשמח להמשיך ולעבוד בשיתוף עם חברת גלובוס תרגומים ואדאג להמליץ למי שזקוק על עבודת התרגום של החברה.

רחל אלקבץ   מארגנת אירועים

.Candex Technologies, Ltd

We have been working with Globus Translations since 2011 and have been very pleased with the quality and precision of their work.  Globus has helped us translate our website, including many industry-specific terms, into French, German, Spanish and Portuguese. The translations were always of high quality and on time.  We would certainly recommend Globus to any company in need of reliable, high quality translation work

.We look forward to continuing to work with you

Michelle Sofge   Office Manager

Open chat

Log in with your credentials

Forgot your details?