מכונת כתיבה מאוד ישנה

תרגום מקצועי

שמים דגש על כל הפרטים, גם הקטנים ביותר

כאשר פונים לשירותי תרגום מקצועי קיימת חשיבות רבה לניסיון ולשימת דגש על כל פרט, ולו הקטן ביותר. צוות המתרגמים שלנו ישמח לבצע עבורכם את העבודה באופן דקדקני ומהימן, עבור כל מטרה ובכל שפה. לקבלת הצעת מחיר צרו עמנו קשר במספר – 072-3306004!

בשנים האחרונות העולם שלנו הפך "כפר גלובלי" והמשמעות של כך היא פתיחתם של שווקים חדשים ועמם הזדמנויות חדשות. אי לכך שירותי תרגום הפכו להכרחיים וחשובים ולרבות שירותי תרגום מקצועי, כדרך לחצות את גבולות השפה, להתפתח ולגדול. אנו בגלובוס תרגומים מודעים לחשיבותם של דיוק והקדשת תשומת לב לכל הפרטים הקטנים, במיוחד כאשר מדובר במסמכים המקצועיים שלכם. לכן מעמידים לרשותכם צוות מתרגמים מקצועי ובקיא בשלל תחומים וכך מבטיחים שכל מסמך יעביר את המסר בכפוף למקור ותוך שעושה שימוש בידע, מומחיות וכלים מתקדמים.

תחת המושג תרגום מקצועי ישנה מטריית שירותים רחבה

תרגום מקצועי הוא שם כולל למגוון של תתי תחומים ביניהם תחומי המשפט, הרפואה, הפיננסיים, הטכנולוגיה והיריעה עוד רחבה. ולמרות שקיימת נטייה לחשוב כי עבודת התרגום אינה מורכבת וכל שיש לעשות הוא להצטייד בבעל המקצוע הנכון, מניסיוננו הדבר רחוק מלהיות נכון ועל עבודת התרגום להתבצע על ידי אדם בעל ניסיון העוסק בתחום התרגום. עובדה זו מקבלת חשיבות יתרה במיוחד כאשר מדובר במסמך רגיש או בעל חשיבות גבוהה, או אז אף עולה הצורך בשירות מקצועי ומדוקדק ובהקפדה רבה על נוסח המסמך.

כעת המתרגמים שלנו נכנסים לתמונה

ולמה המתרגמים של גלובוס, אתם שואלים? מכמה וכמה סיבות:

 • מיומנות מקסימלית – אוצר מילים, תחביר, דקויות השפה, ניסוח, איות, הגהה, כל אלו ועוד מהווים את סימן ההיכר של החברה על צוות מתרגמיה. התוצאה: מסמך קריא, שוטף והכי חשוב – איכותי ומותאם לקהל היעד.
 • התאמה של מאת האחוזים – אנו מתחייבים להתאים ביניכם לבין המתרגם המושלם עבורכם, הן מבחינת שפה, הן מבחינת התמחות בתרגום מקצועי והן מבחינת קהל היעד עבורו מיועד הטקסט.
 • שימוש בכלים טכנולוגים מתקדמים – רבים אינם מודעים לקושי הטמון בתרגום מקצועי. לכן מלבד העסקת מתרגמים מקצועיים ומיומנים אנו עובדים עם כל הכלים המתקדמים אשר מאפשרים למתרגם לבצע תרגום מקצועי בדרך הטובה ביותר, על מנת שהטקסט יהיה כמה שיותר טבעי וזורם.

שירותי תרגום מקצועיים? בשביל זה אנחנו כאן

שפות שונות באות לידי ביטוי בצורה שונה ולכל שפה יש מאפיינים משלה, ניואנסים, ביטויים, מושגי מפתח, דקדוק ייחודי ואף היסטוריה ענפה ותרבות מקומית שעומדות מאחוריה ובבסיסה. כתוצאה מכך עולה הצורך בחברת תרגומים מקצועית אשר לא רק תקפיד על דיוק ומקצועיות כי אם גם על הבנה מלאה של המסמך ושל מטרת התרגום. צוות המתרגמים שלנו, המתמחה בתרגום מקצועי, בעל ידע נרחב, הכשרה ומומחיות ועל כן מסוגל לראות את התמונה הגדולה, להבין את המשמעות העמוקה של המילים והביטויים ולשמור על רוחו של הטקסט לכל אורך עבודת התרגום, גם כאשר לוחות הזמנים מעט צפופים. כתוצאה מכך אנו יכולים לספק שירותי תרגום מקצועיים ברמה גבוה וסטנדרטים בלתי מתפשרים ותוך התאמה מלאה לצרכים וליעדים שלכם בדיוק.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות משירותי תרגום מקצועי העומדים בסטנדרטים גבוהים, מתבססים על היכרות מעמיקה של השפה, על דקדקנות מקסימלית ועל מודעות לניואנסים של שפת היעד. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לספק תרגום מדויק בכל שפה ולכל מטרה!

לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?