אנשים רבים אינם מבינים מדוע עליהם לשכור את שירותיו של מתרגם מקצועי כאשר הם יודעים ומבינים את השפה האנגלית. סוגיה זו רק הולכת ומתעצמת כאשר התקציב הוא מוגבל ואז במקום לשכור שירותי תרגום מקצועיים, מתפשרים ונעזרים במיומנויות שפה של חברים, עובדים או בני משפחה כדי לתרגם טקסט עסקי של החברה, כי אחרי הכל: מה כבר יכול להיות כל כך קשה בתרגום?

אז הרשו לנו לומר לכם את הדבר הבא:

מתרגם מקצועי הוא מומחה בתחומו והתרגום הוא תחום ההתמחות שלו. לכן גם אם אתם יודעים לעשות את העבודה, אם אתם רוצים שהתוצאה תהיה ברמה הגבוהה ביותר עליכם להיעזר בשירותי תרגום מקצועיים.

מתלבטים? הנה כמה נקודות למחשבה

אם אינכם משוכנעים לגבי הצורך בשירותי תרגום מקצועיים, הנה כמה נקודות שישנו את המאזן:

  • לוקליזציה – תרגום הוא לא רק המרת מילים משפה לשפה באופן מילולי, מתרגמים מקצועיים מבצעים "התאמות" תוך שמתייחסים גם לקהל היעד אליו הם פונים, לתרבות שלו, לניואנסים הקטנים, למונחים השגורים באותה שפת יעד ועוד.
  • מומחיות ועובדות – לרוב המתרגמים המקצועיים ישנם תחומי התמחות. ישנם מתרגמים אשר מתמחים בעולם הרפואה, אחרים בעולם העסקים. לכן מתרגם מקצועי יוכל לגשת אל הטקסט עם המומחיות שלו ולעבד נושאים ומונחים באותו התחום ביתר דיוק.
  • ידע ומיומנות – למתרגם מקצועי יש את כל הידע, המיומנויות והכלים שמאפשרים לו לבצע את עבודת התרגום באופן יעיל כמו למשל תוכנות תרגום, כלי אימות או כל מיני שיטות מתקדמות לאיסוף מידע ושימוש בזיכרון. כך הם מונעים בזבוז של זמן יקר וטעויות אנוש.
  • מהירות וזמינות – מתרגם מקצועי ניגש לטקסט עם ניסיון רב והמון זמינות. לא רק שהוא יכול לתת לכם אומדן של זמן ולהעריך כמה זמן יידרש לו כדי לתרגם את הטקסט, אלא שהוא גם יעשה זאת מהר יותר לעומת מתרגם לא מקצועי.
  • אתיקה ודיסקרטיות – לא פעם עולה הצורך בתרגום טקסטים ובהם מידע מקצועי, קניין רוחני של החברה, תוכן סודי ועוד. כאשר עובדים עם אנשי מקצוע אפשר לזכות לשקט נפשי ולדעת בבטחה שהמידע יישאר חסוי ולא ייחשף לצד שלישי.

תרגום מקצועי זו לא מותרות, זו אמנות

אנו בגלובוס תרגומים מציעים שירותי תרגום מקצועיים בכל התחומים ובמגוון רחב של שפות. כדי שהתרגום יהיה כמה שיותר איכותי אנו מקפידים על התאמה בין סוג התוכן לבין מיומנותם והתמחותם של המתרגמים ועל שימוש בכלים מתקדמים טכנולוגית ומתודולוגית. בעזרת שירותי תרגום מקצועיים אנו יכולים לסייע לכם לגשר על פערי השפה ולהגיע לכל יעד בעולם בקלות. עם גלובוס תרגומים אתם יכולים לחלום בגדול ובאיזו שפה שרק תרצו.

לגלובוס תרגומים אלפי לקוחות מרוצים. אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע חובק עולם וליהנות משירותי תרגום מקצועיים ומהירים.

 

 

 

Open chat

Log in with your credentials

Forgot your details?