אותיות ירוקות עם המילה פורטוגזית

תרגום לפורטוגזית

לקבלת הצעת מחיר – 072-3306004

תרגום לפורטוגזית

היום, חברות ועסקים רבים מקיימים קשרים עסקיים עם פורטוגל. כתוצאה מכך, תרגום לפורטוגזית הוא אחד משירותי התרגום המבוקשים ביותר בשנים האחרונות, וחשוב מאוד שהוא יתבצע בצורה מדויקת שתאפשר לקשרים העסקיים להמשיך לעבוד. כמו כן, הרבה מאוד צעירים יוצאים לטייל בארצות בהן השפה המדוברת היא פורטוגזית, וגם הם נמצאים בין מבקשי השירות של תרגום לפורטוגזית בעקבות היכרות רומנטית או רצון להישאר ללמוד או לעבוד במקום.

גלובוס תרגומים מציעה שירותים מקצועיים של תרגום לפורטוגזית, בהתחייבות לתרגום נאמן למקור המתבצע על ידי מתרגמים מוסמכים הדוברים פורטוגזית כשפת אם.

קצת על השפה הפורטוגזית

פורטוגזית היא שפה המדוברת כיום על ידי למעלה מ-300 מיליון בני אדם,  והיא השפה השביעית בגודלה מבחינת מספר האנשים הדוברים אותה. השפה מדוברת בעיקר בפורטוגל, ברזיל, מוזמביק ואנגולה – ארצות אשר יש להן קשרים עסקיים, תרבותיים וכלכליים ענפים עם ישראל.

בזכות הקשרים ההדוקים של ישראל עם מדינות בהן השפה העיקרית היא פורטוגזית, הרי שהצורך בשירותי תרגום לפורטוגזית הינו מחויב המציאות.  

תרגומים מבוקשים לפורטוגזית

שירותי תרגום לפורטוגזית ובכלל נחלקים למספר סוגי תרגום:

– תרגום מסמכים עסקיים – כאשר חברה מסוימת מעוניינת לקשור קשרים עסקיים עם חברה המנוהלת על ידי דוברי פורטוגזית, עליה לדאוג לתרגום מדויק של כל המסמכים והחוזים הרלוונטיים להתקשרות העסקית. במקרה כזה חשוב מאוד שמי שיבצע את התרגום יהיה מתרגם מוסמך אשר לא רק דובר פורטוגזית כשפת אם, אלא גם מגיע מהתחום של דיני חוזים. אם יהיה למתרגם גם ידע בתחום העסקי בו מדובר – הרווח יהיה כולו שלכם.

– תרגום מסמכים אישיים – בגלל הקשרים ההדוקים שיש לישראל עם מדינות בהן פורטוגזית היא השפה המדוברת ובגלל העובדה שהרבה מאוד ישראלים מטיילים במדינות אלה, הרי שנוצרים לא רק קשרים עסקיים אלא גם קשרים אישיים. במקרים כאלה הרבה פעמים אנשים פונים לקבלת שירותי תרגום לפורטוגזית של מסמכים שונים המסדירים את היחסים בין בני זוג (כמו למשל הסכמי ממון) או של מסמכים הדרושים להם לצורך קבלה למקום עבודה או למוסד לימודים.

– תרגום אתרי אינטרנט – היום הרבה מאוד חברות ישראליות רוצות לשווק את המוצרים ו/או את השירותים שלהן גם לארצות אחרות. בזכות היחסים הטובים עם הרבה מדינות בהן מדוברת השפה הפורטוגזית, רבות מהן מעוניינות בשירותי תרגום לפורטוגזית של אתר האינטרנט שלהן. אם גם אתם משווקים מוצר או שירות מסוימים, ומעוניינים להגיע לפורטוגל, מוזמביק, אנגולה או ברזיל – תרגום אתרי אינטרנט לפורטוגזית הוא בדיוק הפתרון עבורכם.

יש עוד כמה וכמה סוגי תרגומים במסגרתם מוצע תרגום לפורטוגזית, כמו למשל תרגום רפואי או תרגום אקדמי, תרגום ספרים ותרגום סרטים. על מנת לקבל תרגום מיטבי לפורטוגזית, כזה שמעביר בצורה מדויקת את המסר ו/או את הרעיון המצויים בטקסט – חשוב מאוד לבחור בחברת תרגום המתמחה בתרגום לפורטוגזית ואשר מתחייבת לספק תרגום נאמן למקור.

גלובוס תרגומים – תרגום לפורטגזית

גלובוס תרגומים מספקת שירותי תרגום לפורטוגזית הכוללים תרגום מסמכים עסקיים, תרגום חוזים, תרגום אתרי אינטרנט ותרגום של כל תוכן אחר.

אנו מעסיקים מתרגמים מוסמכים ומנוסים, אשר פורטוגזית היא שפת אם שלהם ואשר מגיעים מעולמות תוכן שונים. בזכות עובדה זאת אנחנו יכולים להתחייב בפניכם שתקבלו תרגום לפורטוגזית נאמן למקור, שמעביר בצורה מדויקת את הרעיון או את המסר שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי תרגום לפורטוגזית –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

צור קשר
לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?