שירותי תרגום הכרחיים לכל עסק

תחילת פעילות מעבר לים כרוכה תמיד בהערכות מקדימה החל מעמידה ברגולציות של מדינת היעד, ממשיך ביצירת תשתית ארגונית במרכז החדש וכלה בהתאמה של חומרי השיווק, האתר, התוכנות והמוצרים. רוצים להגדיל את העסק ולהתרחב. הנה כמה שירותי תרגום מקצועי שאסור לוותר עליהם.

כל בעל עסק מצליח מקפיד לחפש את קפיצת המדרגה הבאה של העסק שלו, עבור רבים הקפיצה היא פניה לקהלים חדשים או התרחבות ופריצה לשווקים חדשים בעולם. מכירה בחו"ל דורשת מבעל העסק מגוון רחב של פעולות, החל מקבלת רישיונות נדרשים, דרך יצירת מערך לוגיסטיקה חדש, פעילות חשבונאית ייעודית וכמובן – שדרוג הפעילות השיווקית.

לכל עסק הפועל מעבר לים ישנו צורך ברור לתרגם את תוצריו גם לאנגלית וגם לשפת ארץ היעד. לפניכם 3 שירותי תרגום, המוגדרים כהכרחיים עבור כל עסק הפועל בשוק הבינלאומי.

תרגום אתרים – Boost לפעילות השיווקית

הפעילות השיווקית הראשונה של כל עסק המתחיל לפעול בשוק הבינלאומי תהיה ליצור נכס דיגיטלי גם באנגלית ובשפות זרות נוספות. תרגום אתר לאנגלית או לשפת היעד של המדינה תוך הבנת התרבות והמטען השפתי של האזור הוא קריטי ליכולת להגיע לקהל החדש. אתר שכתוב טוב זו הדרך שלכם להופיע לראשונה על הרדאר של הלקוחות הפוטנציאליים.

מדובר למעשה בתרגום נכסים דיגיטליים – תרגום תכנים טקסטואליים באתר האינטרנט, תרגום תכנים ויזואליים לערוץ YouTube, תרגום אפליקציות או תוכנות במידת הצורך ועוד נכסים מאין אלו הם הקשר הראשוני שלכם לקהל היעד וממש לא הייתם רוצים שקשר זה ילווה בליקויים בשפה שיגרמו לפחות שימוש באפליקציה או התוכנה כמו גם לעסק שלכם להיראות פחות מקצועי.

תרגום אתר לאנגלית, במיוחד אם מדובר באתר מכירתי (E-Commerce) לצד פריסה שיווקית מתאימה, יסייע לבעל העסק להשיג מכירות ראשונות בשוק הבינלאומי ויגדיל את החשיפה שלו. חשוב לציין כי תרגום איכותי דורש לא אחת גם הבנה מלאה של תחום העיסוק, שימוש בז'רגון הרלוונטי והמקצועי בשפה אליה מתרגמים והתייחסות לפרטים הקטנים ביותר, כולל הנעה נכונה של הגולשים והלקוחות לפעולה בנכס האינטרנטי שלכם.

טיפ בינלאומי: בעת בחירת חברה לתרגום אתר האינטרנט – הקפידו לבדוק ניסיון מקצועי בתרגום אתרי אינטרנט בתחומי מסחר, תדמית ועוד.

תרגום פיננסי – מפתח לגיוס שותפים ומשקיעים

הנושא הפיננסי הוא עניין חשוב שיש לקחת בחשבון בכל פעילות בשוק הבינלאומי – החל מדיווח לרשויות המס במדינת היעד ולרשויות בישראל ועד הכנה והצגה של תוכניות עסקיות בפני גורמי מימון או משקיעים זרים. בסופו של דבר בעלי עסקים עשויים להידרש להציג את תוצריהם בשפה זרה, על מנת שתתאים לרגולציה המקומית. למשל, תרגום תוכניות עסקיות או תרגום דוחות כספיים.

תרגום פיננסי הוא מורכב במיוחד, משום שהוא כולל לא רק את תרגום השפה והתמצאות בז'רגון הרלוונטי, אלא עליו להכיר את הנורמות והחוקים המקובלים במדינת היעד. ככל שהידע של המתרגם נרחב יותר, כך התרגום ראוי והולם יותר לשפת היעד. אנו בגלובוס תרגומים מעמידים מחלקה ייעודית של תרגום פיננסי ובה מתרגמים מנוסים, אשר הם בעלי הכשרה בתחומי חשבונאות, מיסוי וכו'. אנו מאמינים שכמו שמשקיעים בכתיבת הדו"ח הכספי ונעזרים בבעלי מקצוע גם בשלב תרגום הדוחות יש לפנות למומחים על מנת לעשות עבודה מדויקת.

תרגום משפטי – שם כולל למגוון רחב של שירותים נדרשים בשוק הבינלאומי

עולם התרגום המשפטי, הנחשב לאחד הגדולים ביותר במקצוע התרגום, הוא ללא ספק אחד החשובים ביותר בעת פעילות בשוק הבינלאומי, במיוחד אם מדובר בפעילות העשויה לכלול היבטים משפטיים.

מתכננים להעסיק עובדים בארץ היעד? לפתוח שלוחה רלוונטית? ייתכן שתצטרכו סיוע בתרגום של חוזים והסכמי עבודה. וזו רק דוגמא אחת. ניתן להשתמש בשירותי תרגום לצורך תרגום תעודות יושר, תרגום אישורים ואישורים נוטריונים, היתרי עבודה, מסמכי הגירה, תרגום יפויי כוח, תרגום חוזי התקשרות מול ספקים, קמעונאים וצרכנים מקומיים ועוד.

חשוב לדעת, כאשר פועלים בתחום התרגום המשפטי אין כלל אפשרות להתפשר על איכות ומקצועיות התרגום, וזאת לאור ההשלכות החמורות ולעיתים בלתי הפיכות של תרגום שאינו מקצועי ושאינו מדויק.

בעל עסק, השוק הבינלאומי כולל אפשרויות כלכליות רבות עבורך – ביכולתו לסייע לך למנף ולמקסם את הצלחת העסק, הרווחים ופעילות החברה כולה. עם זאת, שוק זה כולל בחובו סיכונים רבים, משום שיש להתאים את הפעילות לרגולציה ולשוק במדינת היעד. לאור זאת, עליך להצטייד במגוון רחב של שירותים, כאשר אחד המרכזיים שבהם הוא תרגום.

אנחנו בחברת גלובוס תרגומים מעניקים מעטפת מלאה לבעלי עסקים הפועלים מעבר לים או מעוניינים להיכנס לשוק הבינלאומי – מעטפת הכוללת מנהלי פרויקטים, מחירים אטרקטיביים, מתרגמים מקצועיים במגוון תחומים, מחלקות מקצועיות שילוו אותך בכלל ההיבטים ועוד. בעל עסק, מוזמן לפנות אלינו ולקבל הצעה למגוון תרגומים המיועדים לפעילותך בשוק הבינלאומי.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לפרויקט? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע >>

לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?