המילה גרמני בקוביות ירוקות

תרגום לגרמנית

לקבלת הצעת מחיר – 072-3306004

תרגום לגרמנית

תרגום לגרמנית מהווה כיום צורך נפוץ בקרב חברות ישראליות רבות, המקיימות קשרים עסקיים עם גרמניה. חברת גלובוס תרגומים מציעה שירותי תרגום מקצועיים מאנגלית, עברית, איטלקית ושפות נוספות לגרמנית באמצעות מתרגמים מוסמכים ומנוסים בעלי גרמנית כשפת אם.

קצת אודות השפה הגרמנית

השפה הגרמנית היא שפה נפוצה ביותר – ולא רק בגרמניה. למעשה, ישנן מדינות רבות בהן גרמנית משמשת כשפה הראשית, כמו גם מדינות רבות בהן גרמנית היא השפה המשנית. אם נרצה לדייק במספרים – יותר מ-128 מיליון אנשים דוברים את השפה, ולכן אין זה פלא שתרגום לשפה הגרמנית הוא אחד השירותים העיקריים המוצעים על ידי חברות תרגום.

קצת אודות תרגום לגרמנית

תרגום לשפה גרמנית, משפות כגון אנגלית, עברית ועוד, אינה משימה פשוטה; על פי אחד החוקים הבלשניים בשפה, כשיש שמות עצם רבים המתארים דבר אחד – הם מאוחדים לכדי מילה אחת. כך למשל, המשפט "מפת קווי רשת הרכבות" יתורגם למילה הארוכה Bahnliniennetzplan, אשר הינה איחוד של כל אחת מהמילים הקצרות.  

מעבר לעובדה זאת, אי אפשר להתעלם מהרפורמה שבוצעה בשנת 1996 מתוך מטרה ליצור שפה גרמנית אחידה בשלוש המדינות העיקריות הדוברות את השפה (גרמניה, אוסטריה ושווייץ); במסגרת רפורמה זו בוטלו תווים שונים בשפה, תווים אחרים שונו ומילים מסוימות קיבלו איות שונה לחלוטין.

דבר נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא, שבכל מדינה מדברים גרמנית קצת אחרת. זאת אומרת – זו עדיין גרמנית, אבל הדיאלקט אחר. לכן, כאשר מתרגמים מסמך לגרמנית, חשוב מאוד להשתמש בדיאלקט בו משתמש קהל היעד. רק כך המסר או הרעיון יועברו בצורה מדויקת, או אם לנסח זאת בשפה מקצועית: רק כך התרגום באמת יהיה נאמן למקור.

לאור זאת, תרגום לשפה הגרמנית הוא בהחלט משימה מאתגרת. משימה זו מחייבת את המתרגם שמבצע אותה להיות בקיא בשפה הגרמנית ובנושא שבו עוסק המסמך המקורי, לדעת בדיוק באיזה דיאלקט לבחור על מנת להבטיח שהמסר יובן על ידי קהל היעד וכמובן – לעמוד בלוחות הזמנים.

גלובוס תרגומים לשירותכם

גלובוס תרגומים היא חברת תרגום ותיקה ומקצועית, המספקת שירותי תרגום למגוון רחב של שפות, לרבות גרמנית. כשאתם בוחרים בגלובוס תרגומים לטובת תרגום לגרמנית, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות ברמה הגבוהה ביותר:

– תרגום מקצועי ומדויק – התרגום מתבצע על ידי מתרגמים מוסמכים דוברי גרמנית כשפת אם ואשר בקיאים בצורה מושלמת בנושא בו עוסק המסמך שלכם.

– עמידה מדויקת בלוחות הזמנים – אנחנו יודעים כמה חשוב לכם לקבל את המסמך המתורגם בזמן. לכן, כשאנחנו מתחייבים למסור לכם את התרגום במועד מסוים – ככל שהדבר תלוי בנו – אתם תקבלו אותו בזמן.

– שירות כמו ששירות צריך להיות – כשאתם מזמינים מאיתנו שירותי תרגום לגרמנית או לכל שפה אחרת, אתם מקבלים לא רק התחייבות לתרגום מדויק ולעמידה בלוחות הזמנים, אלא גם התחייבות למתן שירות אדיב הכולל מענה לכל שאלה – ותמיד עם חיוך.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי תרגום למגוון שפות, לרבות גרמנית – צרו עמנו קשר בטל' 072-3306004
או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

צור קשר
לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?