תרגום דוחות כספיים

צריכים תרגום דוחות כספיים? תנו למתרגמים לסדר לכם את המספרים

בגלובוס תרגומים אנו מבינים בשפות ואנשים אך לא רק, אנו מדברים גם במספרים ולכן יכולים לספק עבורכם שירותי תרגום דוחות כספיים ברמה גבוהה ומבלי שמשאירים מקום לשגיאות וטעויות. זקוקים לשירות תרגום דוחות כספיים? צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר!

חברת תרגום איכותית היא כזו אשר יכולה לספק לכם מענה נרחב, בשלל תחומים. ואכן בגלובוס תרגומים שמנו לנו למטרה לספק לכם שלל פתרונות בתחומי התוכן והתרגום תחת קורת גג אחת. יש לנו מתרגמיםב בתחומי התמחות רבים וביניהם גם בתחומי הפיננסיים ולכן יכולים לבצע תרגום דוחות כספיים לכל שפה בה תבחרו – ברמה הגבוהה ביותר!

תרגום דוחות כספיים – לא כל אחד יכול

ישראל היא מעצמה מפותחת ומתפתחת ובה פועלות חברות טכנולוגיות רבות. כתוצאה מכך ישנן חברות בינלאומיות אשר פותחות סניפים, לצד חברות אשר שואפות לצאת אל העולם הגדול. כתוצאה מכך לא פעם על החברות לעמוד בדרישות המשתנות של השוק וצריכים תרגום דוחות כספיים למספר שפות. ישנם אנשים אשר טועים לחשוב כי תרגום דוחות כספיים זהו אינו סיפור גדול, הלא בסך הכל מדובר במספרים. כתוצאה מכך נמנעים מלשכור את שירותיה של חברה מקצועית ומאמינים כי את הפקת הדוחות ואת עבודת התרגום יבצעו רואי החשבון המסורים.

הרשו לנו לציין בפניכם כי אנו מאמינים כי מקורה של מחשבה זו בטעות. דוחות כספיים כתובים בשפה ייחודית המאפיינת את התחום הפיננסי ובה יש להיות בקיאים. יותר מכך השפה הפיננסית המדוברת בישראל, אינה בהכרח זהה לאותה השפה בארץ האחרת ולכן על המתרגמים השונים להיות מסוגלים להתמודד עם חוקי השוק בארץ של שפת היעד ולהכיר את המושגים הנלווים לתחום תרגום דוחות כספיים.

דרישות התפקיד: ידע טכני נחוץ והכרחי

בעלי עסקים אשר משאירים את עבודת תרגום דוחות כספיים לרואי החשבון של החברה אינם תמיד חושבים על ההשלכות לעומק היות ולא פעם ידע בראיית חשבון אינו מספיק לעבודת התרגום. כאשר ברצונכם להשתמש בדוחות כספיים למטרת סבב גיוס השקעות, מכירת החברה למשקיעים, או להנפקת חברה לבורסת ניירות הערך הרי שעל המתרגמים להיות בעלי ידע טכנולוגי ולדעת לעשות שימוש בכלים שונים כדי לעבד תמלילים או לעצב טבלאות להצגת הנתונים באופן מרשים. התמחות זו חשובה ולו רק בגלל שהדוחות הכספיים הם פניו של העסק והם מצביעים על תדמיתו ורצינותו, וככל שהמתרגם יהיה בקיא יותר בתחום תרגום דוחות כספיים על היבטיו השונים, כך אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות.

תרגום דוחות כספיים – זו אמנות, לא רק מיומנות

תרגום דוחות פיננסיים זו משימה אשר דורשת מיומנות אך גם היכרות מעמיקה עם החוקים הפיננסיים ועם היבטים משפטיים הקשורים אל ארץ המוצא וארץ היעד. לכן על המתרגם להיות אמן של ממש בתחום כדי להפיק תרגום מדויק ואיכותי. חברת גלובוס תרגומים נמצאת כאן עבורכם ולמענכם בדיוק עבור כאלו נושאים, תוך שמחזיקה צוות מובחר של מיטב המתרגמים ולהם כל היכולות הנדרשות על מנת לבצע את התרגום כיאות. אנו מודעים לזמן הרב ולמשאבים אשר מוקדשים להפקת דוחות כספיים ומבינים את האחריות כבדת המשקל העומדת על כף המאזניים. הדוחות הכספיים עשויים להשפיע על עתיד החברה ולכן אנו לא רואים מקום לשגיאות ולאיחורים, אלא שנבצע את עבודתנו נאמנה ומתוך אכפתיות אמיתית.

המתרגמים שלנו בקיאים גם במספרים

אלו הם המאפיינים אשר הופכים את שירותי תרגום דוחות כספיים מטעם חברת גלובוס תרגומים למיטביים:

  • בקיאות – צוות המתרגמים שלנו בקיא בלוקליזציה נכונה של נתוני הדוח באופן שיהלום את מדינת היעד וחוקיה. יתרון זה הנו חשוב היות וכל טעות קטנה שלכם אולי נראית שולית עשויה לגרום למשקיעים למשוך את ידם מן העסקה.
  • דיוק – מאפיין נוסף וחשוב מאין כמוהו של השירותים שלנו הוא דיוק. מיותר לציין כי טעויות בנתונים עשויות להשפיע על התוצאות במידה משמעותית ולכן התרגום כולל גם שירותי הגהה ועריכה מקצועיים על מנת לוודא כי הדוחות נותרו נאמנים למקור.
  • דיסקרטיות – מלבד הידע, המקצועיות והמומחיות, בנושאים פיננסיים על המתרגמים להקפיד לשמור על סודיות מוחלטת ודיסקרטיות מרבית. אנו מקפידים על כך הקפדה יתרה ומטרתנו למנוע את זליגת המידע לשוק, פעולה אשר עשויה לגרום לנזקים עצומים.

אל דאגה, אתם נמצאים בחברה טובה

מאחורי גלובוס תרגומים עומדות שנות ניסיון רבות וכן ידע נרחב בתחום התרגום הפיננסי בכלל ובמלאכת תרגום הדוחות הכספיים בפרט. בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות מובילות במשק כולו, הידועות כעמודי התווך של החברה הישראלית לרבות: בנק ירושלים, דיסקונט השקעות, IDB, רמי לוי שיווק השקמה ועוד. כל לקוחותינו נסמכים על המומחיות שלנו בתחום ועל צוות המתרגמים המנוסה שלנו אשר מספק את מיטב השירותים.

תרגום דוחות כספיים בגלובוס תרגומים הוא תהליך המבטיח בנייה והתאמה של השירותים לצרכים שלכם והכל תוך מקצועיות רבה וחיסיון מלא. צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר על שירותי תרגום ונשמח לקחת חלק במסע שלכם!

לקבלת הצעת מחיר

השם שלך (חובה)

הטלפון שלך (חובה)

האימייל שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

הוספת מסמך

Log in with your credentials

Forgot your details?