תרגום מאנגלית

תרגום עברית אנגלית

זקוקים לשירותי תרגום עברית אנגלית עבור מסמכים מורכבים? מחפשים שירותי תרגום לעברית או שאולי אתם זקוקים דווקא לתרגום ספרותי? אנו מוכנים לאתגר! צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

עבורנו, גם השמיים הם לא הגבול

לקבלת הצעת מחיר של תרגום לאנגלית / מאנגלית – 072-3306004

בגלובוס תרגומים אנו מודעים לכך כי אתם מקדישים זמן ומשאבים רבים בפיתוח הטקסטים שלכם. לכן אנו דואגים לספק לכם שירותי תרגום עברית אנגלית ולהיפך, תרגום אנגלית עברית אשר נוגעים בשלמות. כיצד אנו עושים זאת? באמצעות שיטות וכלי תרגום מתקדמים טכנולוגית ומתודולוגית אשר מאפשרים לכם לגשר על כל פערי השפה והתרבות וליצור קשר עם העולם שבחוץ בשלום, ברמת דיוק גבוהה ובשפע של מקצועיות.

הידעתם? במאה ה- 21 העולם שלנו הפך למעין כפר גלובלי ובו קיימות כמעל 6,000 שפות. עם זאת ישנה שפה אחת אשר בולטת מעל כולן בחשיבותה והיא השפה האנגלית.

למעשה רבע מאוכלוסיית העולם דובר אנגלית, אולם דרגת השליטה בשפה משתנה מאדם לאדם ולא כל אחד שולט באנגלית ברמת שפת אם. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר לנגד עיניכם עומדים יעדים ארגוניים אשר כוללים התרחבות גלובלית ואז שירותי תרגום עברית אנגלית או תרגום אנגלית עברית הופכים להיות נחוצים. בנקודה הזו בדיוק גלובוס תרגומים נכנסים לתמונה באמצעות הפתרונות הבאים:

הפתרונות שלנו לתרגומי עברית אנגלית

תרגום עברית אנגלית ותרגום אנגלית עברית מהווים את התשתית של כל עסק או ארגון אשר מעוניינים לחצות את גבולות האפשר, ולהתרחב ולהתפתח מעבר לגבולות ישראל. אנו נשמח להיות שותפים שלכם לדרך, תוך הקפדה על שמירת  המסרים ועל רוחם הטקסטים בכלל השירותים שאנו מציעים, ביניהם:

 • תרגום מסמכים עסקיים
 • תרגום מסמכים משפטיים
 • טקסטים שיווקיים
 • תרגום טקסטים מדעיים
 • תרגום ספרותי
 • תרגום כתוביות
 • תרגום סימולטני

למעשה, כיוון שיותר ויותר אנשים בארץ מבינים מספיק אנגלית כדי להסתדר, גם בלי תרגום, המעבר מעברית לאנגלית נדרש יותר מן הדרך ההפוכה, ולאור העובדה כי תרגום לאנגלית משמש לפנייה אל העולם הגדול, כל מילה חשובה ואין מקום לטעויות! תרגום מאנגלית לעברית ותרגום עברית אנגלית מקצועי צריך להתבצע בצורה המקצועית ביותר – אין מקום לטעויות! גוגל תרגום הוא מחוץ לתמונה.. 

מדוע אתם זקוקים לשירותי התרגום שלנו? הנה כמה סיבות

 • דיוק – בכל שפה, לרבות השפה האנגלית ישנם קודים תרבותיים ועסקיים עליהם יש לשים דגש רב בעת עבודת תרגום עברית אנגלית. שימוש לא נכון בשפה או חוסר הבנה של אותם קודים עלולים לפגוע ברושם שאתם יוצרים ובתדמית שלכם במידה משמעותית. הצוות המקצועי של גלובוס תרגומים מבצע את עבודתו נאמנה על מנת להבטיח דיוק מקסימלי במכלול של היבטים.
 • מומחיות – השפה האנגלית נמצאת בשימוש נרחב, ובדומה לשפה העברית, גם בה יש מוסכמות ונורמות מקובלות, קודים תרבותיים וסוגים שונים של משלב. אף על פי שההבדלים לא תמיד יהיו משמעותיים לעין בלתי-מנוסה, דוברי אנגלית יחושו בהם מיד. לכן אנו עובדים עם מתרגמים מומחים אשר השליטה בכל אלו ועוד היא מנת חלקם.
 • שירות – אנו רואים בשירותי תרגום אנגלית עברית שלנו את הנדבך העיקרי להצלחתנו. לכן אנו בוחרים את המתרגמים שלנו בקפידה על מנת שנוכל לספק לכם שירות קשוב וממוקד לצרכים והיעדים הייחודיים שלכם ולוודא שתקבלו את המענה השלם, האיכותי, המקצועי ולא פחות חשוב – המהיר ביותר.

תרגום עברית אנגלית – כל מילה חשובה ואין מקום לטעויות

למרות שהטכנולוגיה מתקדמת ואמצעי התרגום משתכללים מיום ליום, עדיין הגורם האנושי הוא המתרגם הטוב ביותר היות והשפות הן נחלתם הבלעדית של בני האדם. אז למרות שביטלתם בעבר את הצורך בשירותיה של חברת תרגום, כיום אין לכך יותר מקום, כי עד כמה שתצטיידו בכלים, מילונים ואמצעים מתקדמים וממוחשבים, אין תחליף לניסיון ולמיומנות. אצלנו כל מילה חשובה ואנו מאמינים כי בכל הנוגע לתרגום אנגלית עברית ולהיפך, אין מקום לטעויות.

לכן, כל המתרגמים שלנו ניחנו במקצועיות רבה, השכלה רחבה, הבנה של הקודים התרבותיים והעסקיים ויכולת לשים את האצבע גם על הפרטים הקטנים ביותר בהם קהל היעד שלכם עשוי להבחין. בדרך זו אתם יכולים להיות בטוחים כי שירותי תרגום עברית אנגלית שלנו יהיו עד כמה שיותר קרובים למושלמים.

למה להשתמש בשירותי תרגום מאנגלית או לאנגלית של גלובוס תרגומים?

מלאכת התרגום לעולם אינה פשוטה. המדובר במלאכת מחשבת הדורשת מקצועיות וניסיון רבים. ככל שעומד יותר על הכף, כך גוברת החשיבות להפקיד את המלאכה בידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. גם אם אתם לא תדעו להבדיל בין תרגום אחד למשנהו, חשוב להבין כי קהל היעד שלכם יבחין גם יבחין.

בגלובוס תרגומים, אנו עובדים אך ורק עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתרגום והבנה מושלמת, הן של השפה העברית והן של האנגלית. כך תוכלו להיות בטוחים שהתרגום אנגלית עברית שתקבלו יהיה מושלם.

יש מילים שלא צריך לתרגם, הן מובנות מאליהן

פעמים רבות המילים מדברות בעד עצמן, הנה מה שהלקוחות שלנו חושבים:

"חברת גלובוס-תרגומים נותנת שירותי תרגום לחברת Defensive Shield  מזה תקופה ממושכת. איכות מעולה של תרגום במגוון שפות (רוסית, אנגלית, ספרדית, צרפתית ועוד),זמינות, מהירות אדיבות, עושים את ההבדל בין חברת תרגום טובה לחברת תרגום מצוינת.

כל פעם שפניתי לגלובוס-תרגומים מצאתי אוזן קשבת, קיבלתי שירות מצוין ולשביעות רצוני המלאה.

הנני ממליץ לכם להפקיד בידי החברה את מלאכת התרגומים שלכם!"

 • אלכס קושניר מנהל פיתוח עסקי של חברת דפנסיב שילד החזקות בע"מ

"זו השנה השנייה שאירועי 'פשוט שרים' נעזרים בשירותי גלובוס תרגומים לביצוע תרגום של שירים מעברית לערבית או מערבית לעברית. כידוע משימת התרגום של שירים אינה כשל מסמך רגיל כיוון שהיא מצריכה רגישות וניסיון לדייק למשמעות שאינה רק מילולית אלא לעיתים גם מטאפורית או דו-משמעית.

לשמחתי אני מוסרת בראש שקט את המשימה למתרגמיה של גלובוס ושמחה בכל פעם לקבל בחזרה עבודה איכותית: תרגום שוטף, נעים ונהיר לקריאה. מלבד עבודתם הטובה של המתרגמים ראוי לציין את היחס הנעים של עינב והמאמץ לתת שירות מהיר. לעיתים קרובות אני זוכה לקבל את העבודות מוקדם מכפי שסוכם.

אני אשמח להמשיך ולעבוד בשיתוף עם חברת גלובוס תרגומים ואדאג להמליץ למי שזקוק על עבודת התרגום של החברה."

 • רחל אלקבץ מארגנת אירועי "פשוט שרים"

 

אתם לא לבד

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף אל יותר מ- 100,000 לקוחות מרוצים ברחבי העולם וליהנות משירותי תרגום חוצי גבולות. צוות המתרגמים המנוסה שלנו זמין עבורכם וישמח לספק לכם שירותי תרגום עברית אנגלית ותרגום אנגלית עברית ברמה הגבוהה ביותר. זאת תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ועל מתן שירות אכפתי ואישי.

לשירותי תרגום אנגלית עברית או תרגום עברית אנגלית דברו אתנו, ואנו נשמח לגשר על כל פערי השפה עבורכם.

לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?