כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית – הסוד שמאחורי ההצלחה

על כתיבה שיווקית שהיא כתיבה לא שגרתית שמייצרת בידול מהמתחרים, מציפה יתרונות וחוזקות, משכנעת ומניעה יותר גולשים באתר להיות לקוחות.

אם תהיתם מה גורם לכך שפרסומת של מוצר מסוים תצליח ובאמת תגרום לאנשים להשקיע כסף דווקא במוצר הזה ולא במוצר זהה לגמרי, שיש לו רק שם ופרסומת אחרים – התשובה לשאלה זו תהיה, שיש לכך הרבה סיבות, אבל יש סיבה אחת שמובילה על כולן: כתיבה שיווקית.

מהי כתיבה שיווקית?

כתיבה שיווקית בהגדרתה היא כתיבה של כל טקסט שמטרתו למכור, ולא משנה אם מדובר במכירה של שירות או במכירה של מוצר. אם בעבר יכולנו למצוא כתיבה מסוג כזה רק במודעות בעיתונים, הרי שהיום אנחנו נתקלים בה בפלאיירים שמחולקים בתיבות הדואר, על שלטי חוצות, בפרסומות בטלוויזיה וכמובן – באינטרנט, אם באתרים ואם במודעות ממומנות שמנסות לצוד את עינינו.

כתיבה שיווקית נכונה

 • אז מה בכל זאת מבדל פרסומת אחת מרעותה בהנחה ששתיהן מנסות למכור בדיוק את אותו שירות או את אותו מוצר? התשובה היא – טקסטים נכונים. פרסומת שמשתמשת בטקסט בצורה שיוצרת בידול מהמתחרים, מציפה יתרונות וחוזקות של המוצר, ומניעה יותר אנשים לבצע רכישה  – היא פרסומת שבדרך כלל תקצור יותר הצלחה.

כתיבה שיווקית באתרי אינטרנט

היום אתרי האינטרנט של בעלי מקצוע רבים הם חלון הראווה שלהם. ממש כמו חלונות ראווה ממשיים, גם אלה הווירטואליים צריכים למשוך אליהם קונים, והדרך הטובה לעשות זאת היא באמצעות שילוב של עיצוב נכון וטקסט טוב שיודע למכור. על מנת להצליח במשימה הזאת, צריך לדעת לבחור את המילים הנכונות שיתפסו את העין (ורצוי שגם את הלב) של הגולשים, ובהמשך – לגרום לגולש לתהות איך הוא הצליח להסתדר קודם בלי המוצר או השירות. לטובת ההצלחה במשימה הלא פשוטה הזאת, כי הרי לפעמים נדמה שהכל כבר נאמר, כדאי מאוד להסתייע במומחים לכתיבה שיווקית, אשר יציעו לכם רעיונות ויממשו אותם.

גלובוס תרגומים – כתיבה שיווקית שעושה את ההבדל

גלובוס תרגומים מתמחה בתחום של כתיבה שיווקית. החברה מעסיקה כותבי תוכן שיווקי מוסמכים ומנוסים, אשר יודעים תמיד לבחור את המילים הנכונות, אלה שתיגענה בלב הגולש.

אז אם אתם רוצים שכמה שיותר אנשים ירצו להכיר את המוצרים או את השירותים שאתם מספקים – אנחנו כאן לשירותכם. הצוות שלנו ישמח לשוחח אתכם, לקבל את כל המידע על המוצר או השירות שאתם משווקים ולספק לכם טקסט שיווקי אשר מורכב מהמילים הנכונות – המילים שמוכרות.

בין שירותינו:

 • כתיבת תוכן מלא ומקורי לאתרים כולל כתיבת מאמרים שיווקיים
 • כתיבת דפי נחיתה אפקטיביים
 • שירותי קופירייטינג הכוללים כתיבת סלוגנים, מודעות ובאנרים
 • כתיבת פרופילים עסקיים לאתרים ולרשת החברתית-מקצועית לינקד-אין
 • כתיבת עלונים שיווקיים ללקוחות
 • כתיבת ניוזלטר להפצה ללקוחות
צור קשר
לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?