תרגום

יש שיאמרו שטכנולוגיית הבלוקצ'יין היא גאונית וחשובה במיוחד לעולם כולו, היתר עדיין לא הבינו את הפוטנציאל וההשפעה שלה. טכנולוגיה זו עומדת בבסיס התחום הלוהט של מטבעות וירטואליים ועוד שלל יכולות וכלים שצצים במרחבים הדיגיטליים והכלכליים. מטבעות קריפטו אינם טרנד חולף אלא, להבנתנו ולדעתנו, משהו שכנראה ישנה את האופן בו הכלכלה העולמית עובדת ואולי אף את האופן בו השיטה הקפיטליסטית בכללותה פועלת – נסביר אודות התחום וצורך מקצועי שנולד בעקבות הצמיחה האדירה בו.

חברת גלובוס תרגומים הקימה את אתר Crypto Translations מתוך הבנה שקיים בשוק צורך מהותי בתרגום פיננסי ותרגום טכני מקצועי בתחומי המטבעות הווירטואליים, מטבעות קריפטו וטכנולוגיית Blockchain באופן כללי – צורך שכיום מקבל מענה מקצועי, מעמיק, מדויק ומותאם אישית ע"י המתרגמים המקצועיים שלנו.

בלוקצ'יין באופן כללי

טכנולוגיית הבלוקצ'יין מספקת לנו כלי דיגיטלי בלתי ניתן להשחתה עבור עסקאות כלכליות ולצורך תיעוד ויישום לא רק עסקאות פיננסיות אלא למעשה כל דבר בעל ערך. הטכנולוגיה הזו מאפשרת ניהול של עסקאות דיגיטליות מאובטחות ברמה שלא הכרנו, ללא צורך ביישות מרכזית שתנהל ותרכז את כל המידע או את ביצוע העסקאות הדיגיטליות השונות. תפיסת ויישום הבלוקצ'יין מבוססים על ביזור ועל פיזור, בניגוד לריכוזיות המאפיינת למשל מערכות כלכליות "קלאסיות" בהן בנק מרכזי, ממשלה או בנק מסחרי מנהלים את מעבר הערך בין הגורמים השונים.

מתוך הטכנולוגיה הזו נולד המטבע הווירטואלי המפורסם ביותר, הביטקוין. מטבע הביטקוין מאפשר לבצע שלל עסקאות דיגיטליות, ללא שכל בנק מרכזי או ממשלה שולטים בו וברמת אבטחה גבוהה ביותר עבור מי שמחזיק ביחידות מהמטבע.

הנפקת מטבעות וירטואליים

מטבעות וירטואליים הם מטבעות דיגיטליים המתקיימים בעיקר במרחב האינטרנטי, אך אינם מוגבלים לאינטרנט. מטבעות אלו מבוזרים ואינם מפוקחים (ברובם ונכון להיום…) ע"י בנק מרכזי או ממשלה. ככאלו, מטבעות וירטואליים, דוגמת ביטקוין, את'יריום, ריפל, לייטקוין ואחרים, אינם מונפקים ע"י גורם ריכוזי אחד אלא הם מונפקים בהליך של טכנולוגיית בלוקצ'יין – מה שנקרא כריית מטבעות קריפטו.

כריית בלוקצ'יין מצריכה כוח מחשוב רב והיא נעשית ע"י הרשת העצומה שעליה מתקיים המטבע הווירטואלי על בסיס טכנולוגית בלוקצ'יין. באמצעות תהליך מורכב וארוך של שימוש בפתירת משוואות והצפנה ייעודית, "נוצרת" יחידת מטבע וירטואלי מסוימת שנכנסת למאגר המבוזר והמאובטח של אותו סוג מטבע. פעולה זה מצריכה כוח מחשוב אדיר נכון להיום.

מטבעות וירטואליים מובילים וחשובים – נכון ל-2018

בתקשורת הכללית בעיקר שומעים על ביטקוין ועל ערכו הנוסק (או הצונח), אך ישנם עוד מטבעות וירטואליים חשובים ומובילים בתחום המרתק והמהפכני הזה. הנה כמה מהם:

  • ביטקוין – פורץ הדרך במטבעות קריפטו והמטבע שעבורו פותחה טכנולוגיית הבלוקצ'יין ב-2008. המטבע הווירטואלי הנפוץ והמוכר ביותר.
  • לייטקוין – מטבע וירטואלי הקיים מ-2011, נוצר ע"י מהנדס לשעבר בגוגל.
  • את'יריום – מטבע קריפטו מפורסם מאוד וכזה אשר זוכה לכבוד מיוחד בקרב "קהילת" המשתמשים במטבעות הווירטואליים. ETHEREUM מיועד בעיקר לעסקאות מורכבות וגדולות יותר מביטקוין, לחוזים חכמים ואפליקציות במבנה ביזורי.
  • ריפל – לא בדיוק מטבע אלא מערכת הרותמת את כוח הבלוקצ'יין לצורך ביצוע עסקאות מאובטחות ומבוזרות. המטבע של פלטפורמה זו נקרא XRP.

תרגומים מקצועיים לתחום המטבעות הווירטואליים והבלוקצ'יין

חברת גלובוס תרגומים, דרך האתר הייעודי קריפטו תרגומים, זיהתה את הצורך ההולך וגובר של חברות הי-טק, גופים פיננסיים וגורמים עסקיים אחרים בתרגום מקצועי ומדויק של חומרים הנוגעים לבלוקצ'יין ולמטבעות וירטואליים. אנו מציעים צוות מתרגמים מקצועי העובד בשפות רבות ומביא היכרות איכותית עם תחום טכנולוגי ופיננסי מרתק זה. לקוחותינו מגיעים מכלל מגזרי המשק הישראלי וגם מחו"ל, לקוחות המקבלים את התרגומים הטובים, האמינים והמקצועיים ביותר ואשר מבוצעים מתוך התמקצעות אמיתית בתחומי המטבעות הווירטואליים.


    Open chat

    Log in with your credentials

    Forgot your details?