דגל אתיופיה עם המילה אמהרית

תרגום לאמהרית

לקבלת הצעת מחיר – 072-3306004

תרגום לאמהרית

תרגום אמהרית הוא אחד משירותי התרגום הנדרשים ביותר היום, הן בזכות העלייה האתיופית לישראל, הן בזכות הימצאותם של אתיופים רבים במדינות שונות בעולם והן בזכות קשרים עסקיים שיש לחברות ישראליות רבות עם חברות הממוקמות אתיופיה.

גלובוס תרגומים מספקת שירותי תרגום לשפה האמהרית, כאשר כל התרגומים מתבצעים על ידי מתרגמים מוסמכים דוברי אמהרית כשפת אם, והבקיאים בתחומים מגוונים.

הסוגים השונים של תרגום לאמהרית

שירותי תרגום נדרשים כאשר קהל היעד של התוכן דובר את השפה, כמו למשל במקרים הבאים:

– פעילות הסברה לדוברי אמהרית – רשויות שונות או מפתחי מיזמים המעוניינים ליידע את הקהילה דוברת האמהרית בהתרחשויות מסוימות או בחידושים אחרונים – זקוקים לשירותי תרגום מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר על מנת להבטיח שדוברי האמהרית מבינים בצורה ברורה את הדברים. גם במקרה זה יש חשיבות מכרעת לתרגום מדויק, אשר יעביר את המסר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים.

– תרגום אתרים לאמהרית – היום הרבה מאוד בעלי אתרים רוצים לפנות גם לדוברי השפה האמהרית. לשם כך עליהם לשכור שירותי תרגום של מתרגמים אשר דוברים אמהרית כשפת אם, אבל שגם יודעים איך להתאים את השפה לאינטרנט. אחרי הכול כמו שכתב פעם מרשל מקלוהן – המדיום הוא המסר; לאינטרנט יש שפה משלו, וצריך לדעת איך לדבר אותה – או במקרה הזה – איך לכתוב.

– תרגום רפואי לאמהרית – יש מקרים בהם נדרש תרגום לאמהרית של עלונים רפואיים או של מידע רפואי כזה או אחר אשר חשוב שיגיע אל דוברי השפה. במקרה כזה חשוב מאוד לבחור מתרגם דובר אמהרית כשפת אם, אשר בקיא בתחום הרפואה ומכיר את המונחים המדויקים בהם משתמשים בשפה.

ישנם מצבים נוספים בהם נדרש תרגום אמהרית, כמו למשל תרגום של מסמכים אישיים הקשורים לדיני משפחה (מסמכי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי אימוץ וכד') ואחרים. בכל מצב שבו נדרש תרגום כזה, חשוב מאוד לפנות אל חברת תרגום המעסיקה מתרגמים מוסמכים דוברי אמהרית, המתחייבת לספק לכם תרגום נאמן למקור.

גלובוס תרגומים לשירותכם

חברת גלובוס תרגומים מציעה שירותי תרגום לאמהרית ומתחייבת לספק תרגום נאמן למקור ולעמוד בצורה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו. החברה מעסיקה מתרגמים מוסמכים דוברי אמהרית המגיעים מעולמות שונים, ומתחייבת להתאים בין הנושא בו עוסק מסמך המקור ובין המתרגם המתאים.

כשאתם פונים אל גלובוס תרגומים בבקשה לבצע תרגום למגוון שפות – אנגלית, עברית, רוסית, אמהרית ועוד – אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו תרגום מקצועי ומדויק אשר בוצע על ידי מתרגמים מקצועיים.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי התרגום שלנו ולהזמנת שירותי תרגום אמהרית – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטל' 072-3306004 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

צור קשר
לקבלת הצעת מחיר

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  הוספת מסמך

  Open chat

  Log in with your credentials

  Forgot your details?