תרגום שפות

חברת גלובוס תרגומים מתמחה במתן שירותי תרגום שפות עבור לקוחות מכל עסקיים, מוסדיים ופרטיים. החברה מספקת את שירותי המקצועיים במגוון רחב של שפות ותחומים. על מנת להשיג את התוצאות המיטביות בכל עבודה ועבודה מקפידה על החברה להתאים לא רק בין השפות והמתרגמים, אלא גם בין תחום התוכן הרלוונטי של התרגום לבין המתרגם. הסיבה לכך נעוצה, כמובן, בכך שלכל תחום התמחות יש ז'רגון משלו המובן ונמצא בשימוש רק בקרב אנשים העוסקים בו. באופן זה לקוחות גלובוס תרגומים מקבלים תרגומים מדויקים, המנוסחים היטב ובמקצועיות, על ידי מתרגמים מומחים בתחומם.

תרגום שפות

דיוק. מיומנות. מקצועיות. מהירות ואיכות. אלו הם המאפיינים העיקריים של שירותי התרגום של חברת גלובוס תרגומים. יחד אתכם אנו נצא למסע אל מקומות רבים סביב הגלובוס. היעד העיקרי: תרגום שפות, כאשר הדרך תהיה מהירה וקלה יותר בשל ההתמחות שלנו במגוון רחב של שפות ותחומים.

אנו נספק לכם מעטפת רחבה של שירותים העונה באופן מדויק על הצרכים שלכם, על מנת לסייע לכם לקבל את המענה המושלם ביותר. כאשר לכל שפה הניואנסים שלה ולכל תחום התמחות הז'רגון שלו, אנו נוודא לבחור את היטב את המתרגמים שמשדכים לכם, ואתם יכולים להיות כמה שיותר שקטים: המסר שלכם יעבור וינוסח היטב וישמור על המשמעות שלו בכל שפה בה אתם בוחרים.

ההבדל מתחיל בחברת התרגום בה תבחרו

אין אנו צריכים לציין בפניכם שהעולם רחב והוא כולל כ – 6,000 שפות מדוברות. אולם אנו בגלובוס מגיעים בקלות לכל יעד ואין שפה שנשארת אצלנו מאחור. צוות המתרגמים שלנו המתמחה בתרגום שפות מגיע מכל קצוות תבל ויכול לתרגם עבורכם כל שפה, בכל זמן נתון ועבור מטרות שונות ומגוונות. אז תחגרו חגורות כי יחד אנו נמריא אל עבר עולם של פתרונות תרגום מובחרים, תוך שאנו מתחייבים לבצע את העבודה על הטוב ביותר ולוודא שהטקסטים שלכם יגיעו אל היעד המבוקש בשלום.

מה מתרגמים? הכל, אבל זאת לא הנקודה.

אנו נתרגם עבורכם הכל ולכל שפה. החל במסמכים רפואיים ומשפטיים, דרך כתיבה שיווקית ועד לחוברות הדרכה. אולם השירותים שלנו נטו הם לא העיקר, כי אם איכותם. תרגום שפות זו אינה משימה פשוטה, זו מלאכת מחשבת אותה יש לעשות בקפידה.

המתרגמים שלנו אינם רק מנוסים אלא שהנם גם בעלי השכלה רחבה, לזכותם התמחות בתחום המבוקש וידע טכני נרחב. בדרך זו הם יכולים לספק לכם את האיזון המושלם בין דיוק לשוני ודיוק סמנטי ולספק טקסטים אשר שומרים על המסר לכל אורכם, מדברים אל קהל היעד בדיוק ומשרתים נאמנה את הצרכים והדרישות שלכם.

שיטת "עשה זאת בעצמך"? אל תתפתו

ישנם אנשים שטועים לחשוב כי אם הם דוברים שפה ברמת שפת אם, באפשרותם להיות מתרגמים. אולם אין בסיס למחשבה זו כי לא כל אדם אשר דובר את השפה יוכל לתרגם טקסט ברמה גבוהה, תוך ששומר על מהותו של התוכן ועל הקשרו.

למעשה למתרגמים יש תחומי התמחות שונים ביניהם: תרגום רפואי, תרגום טכני, תרגום משפטי, תרגום מדעי, תרגום ספרותי ועוד, ואנו אלו שדואגים לשדך בין המתרגם הנכון לבין הטקסט אשר דורש תרגום ולא רק בשל מניעים של בקיאות בשפה, אלא גם תוך כדי התייחסות לאותם תחומי התמחות.

בחירת מתרגם לא מתאים למשימה, או לחלופין, תרגום לא מקצועי עשויים להוביל לאי דיוקים, הטעיות, שינוי משמעות וכלל תקלות לא רצויות בדרגות שונות מהן עדיף להימנע כליל.

תרגום שפות עם גלובוס – שמים אתכם על המפה

אם הגעתם אלינו, סימן שאתם זקוקים לשירותי תרגום. אנו כאן כדי לסייע לכם לצמצם פערים וליהנות משירותי תרגום איכותיים השמים דגש רב על הצרכים שלכם. חברת גלובוס תרגומים הנה ותיקה בתחום התרגום והתוכן ולכן בעלת ניסיון רב.

הניסיון שלנו מבוסס על שיתופי פעולה מוצלחים ועל צוות מתרגמים מובחר ולו תחומי התמחות רבים ושליטה רחבה בשפות, כך שאתם תוכלו ליהנות מהתרגומים המקצועיים והמדויקים ביותר ומהמענה המושלם לצרכים שלכם.

זקוקים לתרגום מקצועי? תרגום משפטי? רפואי או כל תרגום אחר? ייתכן מאוד ואנחנו הכתובת הנכונה לתרגומים שלכם! 

אז כיצד אנו יכולים לעזור לכם?

בכל מקרה בו עולה הצורך בתרגום לשפות שונות, לנו יש את הצוות המובחר לביצוע המשימה כך שיכולים לספק לכם את השירותים הבאים:

השפה האנגלית מהווה את הבסיס לתקשורת בין אנשים שונים סביב העולם. עם זאת שפה זו עשירה באוצר מילים וכפל משמעויות ולכן יש חשיבות גדולה לבחירת חברת התרגום הנכונה שתעשה את העבודה. צוות המתרגמים של גלובוס זמין עבורכם ויוכל לספק את התרגום המקצועי והרהוט ביותר.

ידע ובקיאות בשפה האנגלית מהווים פתח לצמיחה והתפתחות מהיבטים רבים. לכן בין אם הצורך בתרגום נובע ממטרות פרטיות ובין אם מיועד למטרות עסקיות צוות המתרגמים המנוסה שלנו זמין עבורכם ויכול להמיר כל טקסט מעברית לאנגלית במקצועיות ובמיומנות.

מעל 350 מיליון אנשים דוברים את השפה הספרדית במקומות רבים מסביב לעולם. שפה זו דורשת היכרות עם ניביה השונים ולכן נדרש צוות מתרגמים מקצועי לביצוע המשימה. אנו נכונים לתרגם עבורכם כל שפה, ולספק שירותי תרגום מספרדית ולספרדית תוך ששומרים על רמה גבוהה ועל מקצועיות מרבית.

בעבר השפה הצרפתית שימשה כשפה הבינלאומית השולטת, וכיום היא אחת השפות הנפוצות בעולם. למעשה ישנם מחקרים אקדמיים רבים ובעלי חשיבות הכתובים בשפה זו. צוות המתרגמים המקצועי שלנו אינו רק חולש על השפה וניביה כי אם גם בעל התמחויות שונות ולכן באפשרותו לספק לכם מענה מיטבי.

השפה הרוסית היא אחת השפות הנפוצות ביותר באירופה, למעשה מדובר בשפה הסלאבית השכיחה ביותר. גם בישראל יש לשפה זאת משמעות היות והנה השפה המדוברת של אחוז גדול מכלל האזרחים. לכן כדי לאפשר לכם לגשר על פערי השפה ועל מנת לאפשר לכם לפנות בקלות אל קהל היעד הרוסי, אנו מעמידים לרשותכם שירותי תרגום רוסית.

השפה הערבית היא שפה רשמית בישראל והיא כוללת בתוכה ניבים רבים החל מערבית מדוברת ועד לערבית ספרותית, אשר משמשת כמגשרת בין כלל הניבים השונים. צוות המתרגמים של גלובוס תרגומים בקיא בניבים השונים ובכוחו להתאים בין התרגום לבין קהל היעד תוך שמירה על ההקשר ועל תוכנם של הטקסטים השונים.

לכן כאשר אתם זקוקים לשירותי תרגום שפות זכרו שבגלובוס תרגומים תמצאו שפע של פתרונות תרגום המותאמים במיוחד עבורכם! צרו עמנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם להגיע אל כל היעדים שלכם!

צרו קשר

Open chat

Log in with your credentials

Forgot your details?