תרגום מסמכי תכנון ובנייה ע"י עורך דין מקרקעין

תכנון, בנייה או כל רכישה אחרת הקשורה לתחום המקרקעין דורשת הערבות של עורך דין מקרקעין אשר מכיר היטב את כל החוקים והתקנות, מה שיאפשר לכם לבצע ביתר קלות רכישות ולדעת כי בצעתם עסקה נכונה שתגן עליכם בעתיד מכל בעיה אפשרית מבחינה משפטית.

כחלק משירותיו של עורך דין מקרקעין, תוכלו לקבל ליווי אישי בכל הקשור לתחום המקרקעין, ולכן אם הנכם בתהליך קניית דירה, קרקע, נדל"ן מסחרי או כל דבר הקשור לתחום, תוכלו להיעזר בעורך דין מקרקעין שילווה אתכם לאורך כל התהליך וישמור על האינטרס שלכם בתהליך הרכישה. ישנם עורכי דין שהם גם נוטריונים, אשר במסגרת סמכותם הם יכולים לאשר מסמכים נוטריונים, כלומר הם מתרגמים מסמך מסוים ומאמתים אותו. חשוב לציין כי מסמכים לאחר אימות זה הם בעלי כוח רב, ממש כמו המקור ואף ניתן להגיש אותם לרשויות שונות ולבתי משפט.

שירותיו של עורך דין מקרקעין

תרגום מסמכי תכנון ובנייה כחלק מתהליך הבניה, פעמים רבות קבלנים ויזמים זקוקים לתרגם מסמכים שונים לשפת יעד, במטרה להגישם לרשויות שונות ולעיתים גם לבתי משפט. ולכן, עורך דין מקרקעין שהוא גם נוטריון יוכל לאמת את מסמכים אלה במטרה להגישם לרשויות, בתי משפט וכו'.

ליווי בתהליך רכישת נכסים – עורך דין מקרקעין מלווה את לקוחותיו מא' ועד ת' בשלב רכישת נכסים, בין אם מדובר על רכישת דירה חדשה מקבלן, רכישת משרדים, קרקעות להשקעה, חנויות, שטחים מסחריים, חניות, מגרשים, מפעלים וכו'. למעשה, על ידי ליווי מקצועי וכלו לדעת כי בצעתם עסקה נבונה.

הכנת חוזים – עורך דין מקרקעין יוכל להכין יחד איתכם חוזים הקשורים לרכישת דירה, השכרת דירה וכו'. תפקידו לנסח את החוזים בצורה משפטית נכונה ולשמור על האינטרסים שלכם כדי למנוע בעיות עתידיות. כמו כן, הוא יוכל לבצע ניהול משא ומתן עבורכם בין המוכר או הקונה, בין הקבלן את היזם וכו', במטרה לספק עבורכם חוזה מקצועי ביותר.

ליווי קבלנים ויזמים – כל יזם או קבלן חייב להיעזר בעורך דין מקרקעין שיהיה עזר כנגדו לאורך כל תהליך הבנייה, ממש מהשלבים הראשונים. בדרך היזם או הקבלן יקבלו ליווי אישי מקצועי שיאפר להם להתנהל בצורה נכונה ולמנוע בעיות עתידיות שיוכלו לגרום להם להפסדים.

ליווי קבוצות רכישה – עורך דין מקרקעין מומחה בליווי קבוצות רכישה, הרי מדובר על תהליך מורכב הדורש ידע משפטי לצד ניסוח חוזים בצורה מקצועית במטרה להביא את הקבוצה להצלחה. הליווי יעשה מול היזמים, מול הבנקים, הרשויות וכל הגורמים הרלוונטיים בתהליך זה.

ליווי תמ"א 38 ופינוי בינוי – תהליכים אלה הם ארוכים ודורשים ידע מקצועי רב שיאפשר לדיירים או ליזמים לדעת כי הם מבצעים עסקאות מניבות, וגם להגן עליהם מפני בעיות עתידיות שיוכלו לצוץ בהמשך, עורך דין מקרקעין יהיה נוכח לאורך כל הדרך וילווה את הדיירים לאורך כל הדרך מבחינה משפטית.

Open chat

Log in with your credentials

Forgot your details?