יד לוחצת על המילה תרגם

הזמנים של היום תובעניים יותר מאי פעם, לא מעט אנשים מוצאים עצמם לכודים בתוך מרוץ העכברים. מכיוון שעולמינו מתקדם ועובר שינויים, תוך טווח זמן קצר מאוד ניתן לקבל אינפורמציה על כל מה שקורה בעולם, ואין זה משנה היכן. משמע, הזמן הוא פרמטר חשוב ביותר.

זמן = כסף

גם בכל הקשור לתרגומים, זמן שווה כסף, וכאשר אנשים פונים לחברת תרגומים, הם מצפים שהתרגום שהזמינו יגיע לידיהם כמה שיותר מהר, וכמובן שיהיה גם נאמן למקור. גם בתחום התרגום, כמו בעסקים אחרים, הלקוחות יעדיפו תרגום כמה שיותר מהיר, מקצועי, איכותי, אבל קיים עוד פרמטר אחד מהותי – המחיר.

כלומר, קיימת כאן זירת לחימה בין חברות תרגום, כאשר שני הפרמטרים המרכיבים אותה הם – זמן התרגום ועלותו. על פי הנתונים הללו הלקוח יחליט באיזו חברת תרגום לבחור ועם מי לסגור את העסקה.

זמן, כסף, ומה עם איכות?

האמת היא, לזמן ולעלות התרגום משקל רב, אולם מה באשר לאיכות? הרי אם התרגום בוצע במהירות, והוא הולם את תקציבכם הכספי, אין זה מבטיח שעבודת התרגום תהיה מקצועית. יש לבחור בחברה המעסיקה מתרגמים מקצועיים, המכירים שפות זרות ברמת שפת אם, אנשי מקצוע היודעים היטב לתרגם כל מסמך או תוכן משפת המקור לשפת היעד. במיוחד כאשר מדובר בתרגום טכני, נדרשת בקיאות מלאה בנושא.

כלומר, לתוך אותה משוואה של זמן ועלות, נכנסת גם האיכות. אלה הם שלושת הפרמטרים העיקריים. חשוב שגם אף אחד מהם לא יבוא האחד על החשבון השני, ולכן מלאכתה של חברת התרגום היא מורכבת.

מהי המטרה?

עלינו לשאול את עצמנו להיכן בדיוק אנו רצים? מה בוער לנו כל כך? מהי מטרתנו? אנחנו דאגנו להוביל את עצמנו למקום בו אנו נמצאים כיום, וזהו גם נתיבו של המתרגם. הוא נלחם על כל ניואנס וניואנס כאשר הוא מתרגם מסמכים משפות זרות. בהחלט ניתן להשוות את הנושא ללוחמה מתנהלת, הצבא החזק ביותר הוא זה שינצח. אחת השיטות לעשות זאת, היא לבחור בחברת תרגומים המעסיקה כמה שיותר עובדים, עשירה בכוח אדם. כך בדיוק ניתן לספק תרגום מהיר במחיר סביר ובאיכות שאין שני לה.

מהי החברה המומלצת בעבורכם?

ישנן לא מעט חברות תרגומים בארץ, ואכן התחרות היא לא קלה כלל וכלל. לכן מומלץ לפנות לחברה וותיקה ובעלת ניסיון, המעסיקה את המתרגמים הטובים ביותר, חלקם מגיעים ממקומות שונים בעולם, ועובדים בה מספר רב של אנשי מקצוע. בדרך זו, מובטח תרגום מכל סוג שהוא, כולל תרגום מקצועי כמו למשל תרגום טכני, הדורש ידע והבנה בנושא. ישנם סיכויים גבוהים, שחברה מוכרת ובעלת שם, אכן תמלא אחר כל ציפיותיכם. היא תדאג להעביר לכם את התרגום כמה שיותר מהר, מתורגם באופן מקצועי ומושלם, ובמחירים אטרקטיביים, והכל לשביעות רצונכם.

Open chat

Log in with your credentials

Forgot your details?