חברות היי-טק הן חברות הנמצאות בחוד החנית של העשייה הישראלית. הןתרגום להייטק עוסקות בטכנולוגיה מתקדמת, ומייצרות מוצרים הקשורים לעולמות המחשוב, האלקטרוניקה, הביוטכנולוגיה ועוד. על מנת לפתח ולהתפתח, המנהלים שלהן צריכים להיחשף לפרסומים ולמאמרים של חברות אחרות מהעולם כולו, ועל מנת לפרסם את המוצרים ואת השירותים שלהן – הן צריכות לפרסם את המאמרים בשפות אחרות. לטובת כל אלה נדרשים שירותי תרגום לחברות היי-טק, אשר מתבצעים במקצועיות המרבית.

איך בוחרים חברות תרגום להיי-טק?

על מנת לבחור נכון חברת תרגום אשר תוכל לספק לבעלי חברות ההיי-טק השונות תרגומי מאמרים משפות אחרות לעברית ומעברית לשפות אחרות, כדאי מאוד לבצע את הבחירה על פי הפרמטרים הבאים:

  • ותק וניסיון – כשאתם עובדים עם חברת תרגום ותיקה, אתם יכולים להיות בטוחים שתהליך העבודה יהיה מקצועי וברור לשני הצדדים: חוזה העבודה יישלח אליכם לפני תחילת העבודה, על מנת שתעברו עליו ותקבלו מידע מדויק על אופן ההתנהלות של החברה. כך תוכלו לדעת מתי לצפות לקבלת המסמכים המתורגמים, אם יש לכם אפשרות להחזיר את המסמך לתיקונים ובאופן כללי – את כל תנאי העבודה מול חברת התרגומים.
  • התמחות בתחום – יש היום הרבה מאוד חברות המספקות שירותי תרגום, אך לא כולן מתמחות בתחום של תרגום לחברות היי-טק. אם רוצים לקבל מאמרים איכותיים ונאמנים למקור, חשוב מאוד לעבוד עם חברה אשר מתמחה בתחום ומעסיקה מתרגמים מקצועיים המגיעים מעולמות ההיי-טק השונים. רק כך ניתן יהיה לקבל מסמך שכל הניואנסים הקיימים בו מותאמים בצורה מדויקת לשפת היעד, ואשר מעביר את כל המסרים הנמצאים בטקסט בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים.
  • זמינות לעבודה – כמובן שכדאי מאוד לבחור חברת תרגום אשר תוכל לעמוד בלוח הזמנים שמתאים לצרכים האישיים שלכם. כך למשל, אם אתם זקוקים למאמר מתורגם עוד כשבועיים, כדאי לעבוד מול חברה גדולה המעסיקה צוות מתרגמים גדול, כדי שלא תקבלו את המאמר באיחור.

גלובוס תרגומים לשירותכם

גלובוס תרגומים מציעה שירותי תרגום מקצועיים לחברות בתחום ההיי-טק. אנו מעסיקים מתרגמים מוסמכים ומנוסים המגיעים מעולם ההיי-טק ומכירים מקרוב את עולם המינוחים. לכן, כשאתם בוחרים בגלובוס תרגומים לטובת ביצוע תרגום לחברות היי-טק, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את התוצר הטוב ביותר:

מסמך נאמן למקור – בסיום העבודה תקבלו מאיתנו מסמך מתורגם המעביר בצורה מדויקת את המסרים שנכתבו במסמך המקורי.

עמידה מדויקת בלוחות הזמנים – אנו מתחייבים למסור לכם את המסמך בדיוק במועד שהובטח.

שירות מקצועי ואדיב – אנחנו מאמינים כי שירות צריך להינתן לא רק במקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם עם יחס אישי לכל לקוח ולקוח. אנו דואגים ללוות אתכם מרגע הזמנת העבודה ועד שתהיו מרוצים מהתרגום שניתן לכם, וזמינים כל העת לפניות שלכם. 

שירותי תרגום

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי תרגום לחברות היי-טק צרו עמנו קשר טלפוני
או דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.

Log in with your credentials

Forgot your details?