איטלקית היא שפה ציורית, המתגלגלת על הלשון ונשמעת רומנטית להפליא. למעשה האיטלקית כה ציורית, עד שכאשר מבצעים תרגום לאיטלקית אפשר לבחור מבין צורות תרגום רבות ומגוונות. על מנת שהתרגום יהיה נאמן למקור ויעביר בצורה מדויקת את המסר של הטקסט המקורי – חשוב מאוד שהוא יבוצע על ידי מתרגם מוסמך, מנוסה ומקצועי.

גלובוס תרגומים מתמחה בתרגום לאיטלקית, ומתחייבת לכך שהוא מתבצע אך ורק על ידי מתרגמים מוסמכים אשר דוברים איטלקית כשפת אם, ומכירים את כל ניביה ומשמעויותיה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי תרגום לאיטלקית חייגו עכשיו 072-3306004

 קצת אודות השפה האיטלקית

השפה האיטלקית היא שפתם של כמה מהידוענים הבולטים ביותר בהיסטוריה, אשר השפיעו רבות על התרבות האיטלקית. מיכאלאנג'לו, דנטה, דה וינצ'י ובוטיצ'ילי הם רק חלק מאותם אנשים אשר מִצבוּ חלק חשוב מהתרבות באיטליה; תרבות שהתפתחה והתפשטה גם למדינות נוספות בעולם.

אומנם השפה האיטלקית מדוברת היום על ידי כ-85 מיליון אנשים בלבד, אולם אותם 85 מיליון אנשים נמצאים ב-29 מדינות פרט לאיטליה, והיא השפה השלישית הנלמדת ביותר בעולם. כל אלה ממצבים את האיטלקית במקום גבוה ברשימת השפות המוכרות והמדוברות בעולם, ואין פלא ששירותי תרגום לאיטלקית הפכו למבוקשים ביותר.

תרגום לאיטלקית – כל מה שחשוב לדעת

כאשר מבצעים תרגום לשפה האיטלקית חשוב מאוד לשים לב לקהל היעד, וזאת משום שבשפה האיטלקית יש ריבוי של ניבים (דיאלקטים). אמנם הניב הפלורנטיני, אשר דובר בתחילה בעיקר בפירנצה, הוא זה שרווח בפי רוב דוברי האיטלקית בזכות היותו ניב יוקרתי שבו כתבו גדולי המשוררים במדינה; אולם חלק ניכר מדוברי השפה עדיין מדברים איטלקית בניבים אחרים (הניבים הדרומיים).

גלובוס תרגומים – תרגום מקצועי לאיטלקית

גלובוס תרגומים מספקת שירותי תרגום לאיטלקית נאמנים למקור, תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו לצורך העבודה. מלאכת התרגום מתבצעת אך ורק על ידי מתרגמים מקצועיים הדוברים איטלקית כשפת אם ואשר מכירים את הניבים השונים של השפה. כך, כאשר אתם מקבלים את המסמך המתורגם אתם יכולים להיות בטוחים שהוא מעביר את המסר של המסמך המקורי בצורה מדויקת, אשר תבטיח הבנה מלאה שלו על ידי הצד השני.

italy

שירותי תרגום לאיטלקית שלנו כוללים תרגום מכל הסוגים, לרבות:

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי תרגום לאיטלקית צרו עמנו קשר בטל' 072-3306004
או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

Open chat

Log in with your credentials

Forgot your details?