תרגום אתריםאם בעבר בעלי עסקים שרצו לשווק את מרכולתם לארצות אחרות היו צריכים לשלוח לשם אנשים מטעמם כדי לעשות פעולות שיווקיות, הרי שהיום, בזכות תרגום אתרי אינטרנט, הדברים נראים לגמרי אחרת. האינטרנט מחבר אותנו עם אנשים בכל מקום קיים, ומאפשרים לבעלי עסקים להגיע לקהלי יעד פוטנציאליים מכל רחבי העולם.

איך זה עובד?

פשוט מאוד. כל חברה, ארגון או עסק, ולא משנה באיזה קנה מידה הם פועלים, יכולים היום להקים אתר אינטרנט בהשקעה לא מאוד גדולה ולהעלות אותו לאוויר. עסק, חברה או ארגון שממוקמים בישראל, ובעליהם מעוניין להגיע גם לאנשים המתגוררים מעבר לים, צריך למצוא חברה שתספק לו שירותי תרגום אתרי אינטרנט מקצועיים, ולהוסיף את תרגום העמודים הרלוונטיים לאתר הקיים.

רלוונטיות של תוכן

כמובן, שכאשר בוחרים לבצע תרגום אתרי אינטרנט, אפשר לבחור איזה עמודים לתרגם ואין צורך לתרגם את התוכן כולו – גם כדי לחסוך בהוצאות, אבל בעיקר על מנת להיות רלוונטיים מול הלקוחות הפוטנציאליים של המוצרים או של השירות. על מנת שהמילים יעבירו את המסרים בצורה מדויקת, חשוב מאוד לפנות לחברת תרגום מקצועית, אשר מתמחה בתחום של תרגום אתרי אינטרנט.

גלובוס תרגומים – תרגום אתרי אינטרנט

גלובוס תרגומים עוסקת בתחום של תרגום אתרי אינטרנט מזה שנים רבות. החברה מעסיקה מתרגמים מקצועיים האמונים על תרגום אתרים, ומבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מה אנחנו מציעים לכם?

  • תרגום אתרי אינטרנט – מכל שפה לכל שפה, על פי הצורך שלכם.
  • בחירה מדויקת של מילים – לטובת כתיבה תואמת מדיום והעברה ברורה של מסרים.
  • תרגום מלא או חלקי – אפשרות לתרגם את כל התוכן באתר או רק עמודים מסוימים – לבחירתכם.
  • עמידה מדויקת בלוחות הזמנים – אתם תקבלו את הטקסטים המתורגמים בדיוק במועד עליו חתמנו בהסכם העבודה (ואולי אפילו קצת לפני).

המלצה שלנו: אם יש ברשותכם אתר בעברית ואתם רוצים להגיע איתו גם למדינות אחרות, דאגו בראש ובראשונה לבצע תרגום לאנגלית. אחרי הכול, מדובר בשפה בינלאומית שמבינים בהרבה מאוד מדינות בעולם, וברוב המקרים זה הצעד הראשון שכדאי לעשות כשמחליטים על תרגום.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי תרגום אתרי אינטרנט של גלובוס תרגומים ולהזמנת תרגום מקצועי שיאפשר לכם להגיע למקומות נוספים – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לסייע – בכל השפות – ככל שאפשר.

 

Log in with your credentials

Forgot your details?