כאשר כותבים תוכן לאתר ובכלל, חשוב מאוד לא רק שהוא יעביר את המסר בצורה שיווקית, אלא גם שהוא יהיה כתוב נכון מבחינה לשונית ודקדוקית. אמנם, המסר צריך להגיע, בסופו של דבר, אל הלב של האנשים ולגרום להם להאמין שהם לא יוכלו להסתדר בלי המוצר או השירות שאתם מציעים, אבל אם המוח יקלוט שהמסר כתוב עם שגיאות כתיב או שהניסוח שלו יטעה את הלקוחות הפוטנציאליים – הרי רוב הסיכויים שלא רק שהוא לא יועיל – אלא שהוא אף יזיק. מה עושים?

מבצעים עריכה והגהה מדויקות, שלאחריהן המסר יעבור בצורה המדויקת ביותר אל הלקוחות!

עריכה לשונית

קצת על עריכה נכונה

עריכה של טקסט משמעותה הוצאת המסר העיקרי מהטקסט הכללי, לטובת העברת הנקודות החשובות ביותר לקהל הרלוונטי. כך למשל, כאשר מדובר בטקסט שיווקי, חשוב מאוד שעורך מקצועי יעבור עליו, ידלה את הפרטים החשובים ואותם ינסח בצורה מדויקת אשר תניע את הקוראים לרכוש את המוצר או להזמין את השירות המדובר.  

עריכה לא מהוקצעת של טקסט יכולה לגרום לכך שהוא יובן בצורה לא נכונה, או לכך שאנשים לא יקראו אותו כי הוא לא יהיה מושך מספיק, וכך העסק לא ינצל את הפוטנציאל שלו להרחיב את מעגל הלקוחות ולהגדיל את ההכנסות. לעומת זאת, עריכה נכונה ומדויקת של טקסט, בצורה שתמשוך את העין ואת הלב של הקוראים, יכולה בהחלט להביא למצב של התעניינות גדולה במוצר או בשירות שאתם מציעים.

על הגהה ועל תרומתה לעסק שלך

אם דיברנו קודם על עריכה נכונה של טקסט שיכולה להשפיע על תגובתם של הקוראים, ולא משנה אם מדובר בטקסט שמופיע ברשת האינטרנט או בטקסט שכתוב על פלאייר שיווקי – הרי שיש עוד דבר שחשוב לשים אליו מאוד, והוא כתיבת טקסט ללא שגיאות. אחרי הכול, אם אתם מציעים מוצר או שירות ואתם מעוניינים שיתייחסו אליהם ברצינות, אתם חייבים להציג אותם בצורה רצינית. טקסט שיש בו שגיאות כתיב הוא טקסט שיגרום להרבה אנשים לתהות אם באמת כדאי להם ליצור קשר, כי באופן כמעט אוטומטי אנשים יתחילו לתהות אם מי שעומד מאחורי הטקסט הוא מישהו שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. אז אם אתם רוצים ליצור אמון אצל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ולכתוב טקסט שיגרום להם להתקשר – כדאי שתעבדו עם חברה שתדאג לכתיבה נכונה של כל מילה בטקסט.

גלובוס תרגומים לשירותכם

גלובוס תרגומים מספקת שירותי עריכה והגהה מקצועיים לכל סוגי הטקסט שקיימים. אנו מבצעים עריכה מחדש של טקסטים קיימים, דואגים להעביר את המסרים החשובים וכמובן – דואגים לכתוב טקסט ללא שגיאות ומעבירים לכם אותו כשהוא כתוב ללא רבב – מלפני ולפנים.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי העריכה והגהה שלנו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני
או דרך האתר, ונשמח לעזור ככל שאפשר.

Log in with your credentials

Forgot your details?