אנשים רבים הזקוקים לשירותי תרגום מתלבטים בשאלה, האם לפנות לחברת תרגומים מקצועית או להיעזר בשירותיו של מתרגם עצמאי. השיקול של אותם אנשים הוא בדרך כלל כלכלי, שכן נקודת המוצא שלהם היא, שחברת תרגום מקצועית תגבה מחיר יקר יותר עבור עבודת תרגום, אשר מתרגם עצמאי יבקש עבורה מחיר זול בהרבה. אבל, לפני שמקבלים החלטה שמבוססת על ההנחה הזאת (שהיא, אגב, לא בהכרח נכונה), כדאי לקבל את כל המידע אודות כל היתרונות שישנם בהעברת עבודת התרגום לחברת תרגום מקצועית.

היתרונות שיש בפנייה לחברת תרגום מקצועית:

איכות התרגום

כאשר פונים לחברת תרגום מקצועית יש הרבה יותר סיכויים לקבל תרגום איכותי, שכן אף גורם בחברה לא ירצה שהמוניטין של החברה ייפגע. בדיוק מהסיבה הזאת, בחברת התרגום ידאגו לכך שכל תרגום יעבור הגהה מדויקת ולא יגיע ללקוח לפני שגורם מקצועי יוודא שהוא אכן כתוב כמו שצריך.

דיוק במסרים

כאשר מתרגמים טקסט משפה אחת לשפה אחרת, חשוב מאוד לשים דגש על העברה של ניואנסים מסוימים שקיימים רק בשפת המקור ואינם קיימים בשפת היעד. כשפונים למתרגם עצמאי לא תמיד אפשר לדעת אם הוא בקיא בניואנסים האלה, ומסתכנים בכך שהמאמר המתורגם לא יעביר באופן מדויק את המסרים. לעומת זאת, כשפונים לחברת תרגום מקצועית, אפשר להיות בטוחים שהטקסטים המתורגמים יעבירו את המסרים אחד-לאחד, שכן בחברת תרגום מועסקים הרבה מאוד מתרגמים, וכל טקסט מועבר למתרגם שמתמחה בתחום בו הוא עוסק, לרבות המונחים המשתייכים אליו.

מהירות עבודה 

כאשר פונים לחברת תרגום, ברוב המקרים התרגום יוכל להתבצע מהר יותר מאשר זה שיתבצע על ידי מתרגם עצמאי. זאת משום שמתרגם עצמאי הוא אדם אחד, ואם יש לו הרבה הזמנות עבודה קודמות – ייקח לו זמן להגיע לעבודת התרגום שלכם. כשאתם פונים לחברת תרגום אשר מעסיקה הרבה מאוד מתרגמים, גם כאלה שמתרגמים לאותה שפה ומתמחים באותו תחום, וזה, כמובן, עובד לטובתכם; אם אחד המתרגמים עסוק – תמיד יהיה מישהו אחר שיוכל לבצע את העבודה. משמעות הדבר היא, שהתרגום שלכם יוכל להתבצע מהר יותר מזה שיבצע עבורכם מתרגם עצמאי, ותוכלו לעשות בו שימוש בדיוק במועד שאתם צריכים.

מחיר 

יכול להיות שהמחיר שתגבה חברת תרגום מקצועית עבור תרגום טקסט יהיה קצת יותר גבוה מהמחיר שיגבה מתרגם עצמאי, אולם אין ספק שלאור כל היתרונות שבפנייה לחברה, עדיף לשלם קצת יותר ולקבל טקסט מתורגם באיכות גבוהה.

 

לסיכום בפנייה לחברת תרגום יש הרבה מאוד יתרונות על פני פנייה למתרגם עצמאי, ואם תבחרו לעשות זאת אין בכלל ספק שתקבלו טקסט מתורגם מדויק ומקצועי.

גלובוס תרגומים היא חברת תרגום מקצועית המציעה שירותי תרגום מכל שפה לכל שפה תוך התחייבות לדיוק בתרגום ולעמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו.

 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת תרגום איכותי כמו שתרגום צריך להיות
חייגו עכשיו 7020207 – 074 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

Open chat

Log in with your credentials

Forgot your details?