שפה רוסיתאם יש לכם עסק, ולא משנה אם מדובר עסק קטן המייצר מוצרי בוטיק ייחודיים או בחברה גדולה המייצרת מוצרים בכמויות גדולות – כשאתם רוצים להתרחב כדאי שהקהילה הרוסית תהיה אחת הכתובות הראשונות. איך עושים את זה נכון? תרגום לרוסית של האתר האינטרנט ושל חומרים שיווקיים נוספים – יהיה יופי של פתרון.

וכל כך למה?

כי יש כמעט 300 מיליון אנשים שדוברים רוסית ברחבי העולם, וסביר מאוד להניח שלפחות חלק מהם ירצו להכיר את המוצרים שלכם. דוברי השפה הרוסית פזורים בארצות רבות ברחבי העולם, ויש סיכוי הרבה יותר גדולים שכאשר הם יחפשו מידע על מוצר או על שירות מסוים – הם יחפשו אתרים ש"מדברים בשפה שלהם".

לא רק ברחבי העולם

כפי שכבר ציינו, השפה הרוסית מדוברת על ידי מאות מיליוני אנשים במדינות שונות בעולם. עם המדינות הללו נמנות, למשל, גרמניה, אמריקה הצפונית, קנדה, מזרח אירופה וברוסיה עצמה כמובן. אבל, לא רק במדינות האלה מתגוררים אנשים אשר רוסית היא שפת אמם, אלא גם בישראל – ממש כאן.

מדובר ביהודים יוצאי רוסיה אשר הגיעו לישראל במסגרת העליות הגדולות שהתרחשו בשנות ה-70 ובשנות ה-90 של המאה ה-20, ואמנם הם כבר מתגוררים כאן כבר הרבה זמן, אבל רוסית היא עדיין השפה העיקרית שבה הם מדברים וחושבים. למעשה, בישראל מתגוררים היום למעלה ממיליון אנשים אשר רוסית היא שפת האם שלהם, ולכן תרגום לרוסית של אתרי אינטרנט יכול להביא לחשיפה הרבה יותר גדולה לעסק שלכם.   

תרגום אתרי אינטרנט לרוסית

על מנת להגיע אל קהל היעד דובר הרוסית אשר טומן בחובו הרבה מאוד לקוחות פוטנציאליים, חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה המתמחה בתרגום אתרים לרוסית. חשוב מאוד לוודא שמי שמבצע את התרגום בפועל יהיה אדם אשר רוסית היא שפת האם שלו, על מנת שידע לבחור במילים הנכונות אשר יעבירו את המסרים באופן מדויק מאוד. חשוב לזכור שלרוסית, כמו לכל שפה אחרת, יש ניואנסים משלה ומילים מסוימות שבהן צריך לבחור.

תרגום רוסית

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

גלובוס תרגומים מתמחה בתרגום לרוסית של אתרים. התרגומים מתבצעים על ידי מתרגמים מוסמכים אשר רוסית היא שפת האם שלהם, ואשר בקיאים הן בדיאלקטים השונים של השפה והן בתחום העיסוק שלכם. כשאתם בוחרים בגלובוס תרגומים לצורך תרגום אתרי אינטרנט לרוסית, אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר:

  • תרגום מקצועי – תרגום מקצועי ומדויק של אתר האינטרנט ושל שאר התוכן השיווקי שלכם.
  • התאמה אופטימלית של המתרגם – אנחנו דואגים שהמתרגם שיתרגם את הטקסטים שלכם יהיה אדם שיש לו רקע בתחום בו אתם עוסקים.
  • עמידה מדויקת בלוחות הזמנים – אנו מתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מולכם במועד חתימת הסכם העבודה.

אם אתם מעוניינים להצטרף להרבה מאוד בעלי עסקים אשר הבינו את הפוטנציאל הגלום בתרגום אתר האינטרנט שלהם לרוסית – אתם מוזמנים ליצור קשר עם גלובוס תרגומים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לתרגם עבורכם את התוכן באופן מדויק, ולאפשר לכם להגיע לקהל יעד פוטנציאלי גדול מאוד – ללא תלות בזמן ובמרחק.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי תרגום לרוסית – צרו עמנו קשר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

Open chat

Log in with your credentials

Forgot your details?