תרגום עברית אנגלית

תרגום עברית אנגלית

לקבלת הצעת מחיר – 074-7020207

יכולת תרגום מעברית לאנגלית ניצבת בפסגה, ב"כפר הגלובלי" של המאה ה-21 ישנה שפה אחת הבולטת מעל כולן בחשיבותה – האנגלית. מרבית האנשים בעולם, כיום, שולטים בשפה האנגלית ברמה כזאת או אחרת. אולם בסולם הדרגות של השליטה בשפה, לא כל מי שמסוגל להבין ולקרוא אנגלית יכול לתרגם תרגום אנגלית לעברית, ואילו תרגום בכיוון ההפוך, מעברית לאנגלית, הוא עניין מורכב כפליים. זהו המקום בו גלובוס תרגומים נכנסים לתמונה ועוזרים לכם להתחבר לעולם, והופכים תרגום עברית אנגלית לעניין פשוט,הנעשה באופן מושלם.

תרגום – לא רק עניין של שפה

השפה האנגלית נמצאת בשימוש נרחב, וכמו עברית, גם בה יש מוסכמות ונורמות מקובלות המשלבות קודים תרבותיים וסוגים שונים של משלב. השליטה בכל אלה היא מנת חלקם של מומחים מעטים, ואף על פי שההבדלים אינם משמעותיים לעין בלתי-מנוסה, דוברי אנגלית חשים בהם מיד. לא זאת בלבד, אלא ששימוש לא נכון בשפה וחוסר הבנה של הקודים התרבותיים הנלווים עלולים להוביל לא רק לרושם עילג ולא מקצועי, אלא לגרום לעלבון ולכעס. על כן, תרגום עברית אנגלית נחשב לשירות מורכב, אותו ניתן להפקיד רק בידי מתרגמים מנוסים בסוג תרגום זה.

על הצורך לבצע תרגום עברית אנגלית

כיוון שהשפה האנגלית נחשבת לשפה הבינלאומית הרשמית, הצורך לבצע תרגום עברית אנגלית עולה לעתים די קרובות:

  • תרגום מסמכים עסקיים
  • תרגום מסמכים משפטיים
  • טקסטים שיווקיים
  • תרגום טקסטים מדעיים
  • תרגום ספרותי
  • תרגום כתוביות
  • תרגום סימולטני

למעשה, כיוון שיותר ויותר אנשים בארץ מבינים מספיק אנגלית כדי להסתדר, גם בלי תרגום, המעבר מעברית לאנגלית נדרש יותר מן הדרך ההפוכה, ומכיוון שתרגום לאנגלית משמש לפנייה אל העולם הגדול, כל מילה חשובה ואין מקום לטעויות!

למה להשתמש בשירותי תרגום עברית אנגלית של גלובוס תרגומים?

מלאכת התרגום לעולם אינה פשוטה. המדובר במלאכת מחשבת הדורשת מקצועיות וניסיון רבים. ככל שעומד יותר על הכף, כך גוברת החשיבות להפקיד את המלאכה בידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. גם אם אתם לא תדעו להבדיל בין תרגום אחד למשנהו, חשוב להבין כי קהל היעד שלכם יבחין גם יבחין.

בגלובוס תרגומים, אנו עובדים אך ורק עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתרגום והבנה מושלמת, הן של השפה העברית והן של האנגלית. כך תוכלו להיות בטוחים שהתרגום אנגלית עברית שתקבלו יהיה מושלם.

צור קשר
לקבלת הצעת מחיר

השם שלך (חובה)

הטלפון שלך (חובה)

האימייל שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

הוספת מסמך

© Globus Translations

Log in with your credentials

Forgot your details?